Razem 28 898 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Vera-Consulting prowadzi pełną obsługę doradczą i księgowo - podatkową przedsiębiorstw.
Usługi obejmują m.in.: obsługę księgową, rachunkową, podatkową, zus i z zakresu innych obowiązków publiczno – prawnych.
Firmy współpracujące z Vera-Consulting objęte są pełną obsługą doradczą, obejmującą finanse, zarządzanie i inne aspekty organizacyjno – prawne.
Licencjonowane biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, księgowości, finansów, podatków, kadr i płac. Naszym celem jest świadczenie jak najszerszego katalogu usług o jak najwyższym poziomie. Wysokie kwalifikacje, potwierdzone dyplomami ukończenia studiów w tym podyplomowych na prestiżowych uczelniach, oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym - zostało potwierdzone certyfikatem Ministra Finansów.
Indywidualne podejście do klientów, elastyczność i mobilność sprawia, że pomożemy rozwiązać rożne problemy, pomożemy załatwić sprawy urzędowe, doradzamy najlepsze rozwiązania.
Firma konsultingowa - pomagamy w pozyskaniu środków finansowych na bieżącą działalność i na rozwój - inwestycje. Doradzamy jak uzyskać płynność finansową, przy zachowaniu celów rozwojowych. Znajdziemy odpowiednie dotacje, krajowe, bądź unijne (fundusze europejskie). Powiemy jak efektywnie wykorzystać posiadane aktywa. Wypełniamy wnioski, biznesplany. Obsługujemy pod względem finansowym i ekonomicznym przedsięwzięcia inwestycyjne.
Celem naszych działań jest wzrost rentowności (zyskowności) obsługiwanych firm, uzyskanie przez nie przewagi rynkowej, umocnienie ich pozycji na rynku.
Firmę tworzą specjaliści, którzy poprzez wieloletnią praktykę zawodową i wykształcenie zdobyli cenne doświadczenie. Teraz tworzą nową jakość usług, mądrzejsi o wcześniejsze dokonania. Znając swoje możliwości oferujemy obsługę z zakresu księgowości i finansów, dostosowane do potrzeb i wymagań przedsiębiorców.
Wyróżnia nas podejście do klientów (zawsze służymy pomocą, rozwiążemy różne problemy), oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie finansów, inwestycji, rachunkowości i księgowo - rachunkowej obsługi firm.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. H. Łagockiego 17, 39-460 Nowa Dęba
Telefon: +48721116584
Telefon 2: +48720063776
E-mail: lukjablonski2@op.pl
Web: www.vera-consulting.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)