Razem 26 473 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy jedyną w Polsce platformą handlowo-informacyjną specjalizującą się w sprzedaży wysokiej klasy elementów sprzęgła do samochodów rajdowych i codziennych.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentem najlepszych na świecie elementów sprzęgła – japońską korporacją EXEDY, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach z bezpłatną dostawą.

Dla ułatwienia kontaktu z nami, uruchomiliśmy infolinię, gdzie pod numerem 0 781 567 210 możecie skontaktować się Państwo z naszymi sprzedawcami i specjalistami, którzy służą pomocą we właściwym doborze sprzęgła.

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie, po najlepszych w kraju cenach. Skorzystajcie Państwo z bezpieczeństwa i wygody, które gwarantuje nasze wieloletnie funkcjonowanie na rynku i nagromadzone w tym czasie doświadczenie w imporcie renomowanych, oryginalnych części.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Bukowińska 12 / 510B, 02-703 Warszawa
Telefon: +48781567210
E-mail: info@exedy24.pl
Web: www.exedy24.pl/
E-shop: www.exedy24.pl/
Osoby kontaktowe
Zdjęcia i fotografie
Exedy24.pl - 1Exedy24.pl - 2Exedy24.pl - 3
Przegląd konkretnych produktów i usług
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
koła zamachowe, sprzęgła seryjne, sprzęgła sportowe, sprzęgła exedy, sprzęgło, części, sprzęgła samochodowe, exedy, sprzęgła wyczynowe, auto części, sprzęgła standardowe, części samochodowe
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)