Razem 31 083 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy jedną z największych firm handlowych w Polsce działających w branży profesjonalnych narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych. Istniejemy od września 1990 roku. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy sieć kilkunastu oddziałów znajdujących się we wszystkich uprzemysłowionych regionach Polski. Centrala naszej firmy mieści się w Świdnicy. Jest to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy, o powierzchni 3500 m2, przygotowany logistycznie do obsługi Klientów z terenu całego kraju.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiodących krajowych i zagranicznych producentów profesjonalnych narzędzi i maszyn. Nasza oferta obejmuje narzędzia skrawające, osprzęt maszynowy, materiały ścierne, elektronarzędzia, narzędzia ręczne, materiały i urządzenia spawalnicze, technikę pomiarową, maszyny i urządzenia. Proponowane przez nas wyroby charakteryzuje najwyższy poziom technicznego zaawansowania przy zachowaniu konkurencyjności cenowej. Celem jeszcze lepszego zaprezentowania jakości naszych produktów uruchomiliśmy Centrum Badawczo-Szkoleniowe, w którym testujemy narzędzia i przeprowadzamy próby technologiczne.

Istotą działalności naszej firmy jest dostarczanie Klientowi skutecznego i kompleksowego rozwiązania technicznego, co ma zdecydowanie większe znaczenie niż wartość samego narzędzia i jest jednym z elementów decydujących o wyborze naszej firmy jako dostawcy. Klientom proponujemy szeroką gamę usług technicznych: od rekomendacji i doboru produktów, celem optymalizacji procesów wytwórczych u Klienta, poprzez przeprowadzanie prób technologicznych, po dostawę zamówionego asortymentu. Uzupełnieniem realizacji zamówienia jest uruchomienie produktu u Klienta, a następnie obsługa posprzedażna.

Od początku naszego istnienia kierujemy się przekonaniem, że tylko najlepsi w swojej specjalności mogą kształtować standardy i wyznaczać nowe kierunki rozwoju. Dlatego też szczególnie dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszej pracy, kompleksowość i szybkość działania, kulturę współpracy oraz wspieranie Klienta w formie wieloletniej obsługi.

Założone cele realizuje zespół ponad 140 wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą specjalistyczną radą i pomocą, rzetelną wiedzą z zakresu techniki oraz handlu, jak również uprzejmą obsługą. Ich doświadczenie i umiejętności zapewniają właściwy kierunek rozwoju i
powodują, iż jesteśmy postrzegani jako firma otwarta, rozumiejąca potrzeby Klientów. To nasi pracownicy tworzą firmę, dbają o jej wizerunek i poziom świadczonych usług.

Profesjonalne metody pracy i zarządzania, sukcesywnie poszerzana oferta oraz zaangażowanie naszej całej kadry gwarantują wysoką jakość świadczonych usług i pozwalają wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów.
Główna siedziba firmy - kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
Telefon: +48748582700
E-mail: eltech@eltech.com.pl
Web: www.eltech.com.pl
E-shop: profesjonalnenarzedzia.eltech.com.pl
Cennik: www.eltech.com.pl/cenniki
Pozostałe oddziały firmy Centrala Techniczna ELTECH
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
  • Rok założenia, tradycja: 1990
  • Firma ma 100 pracowników
Zdjęcia i fotografie
Centrala Techniczna ELTECH - 1Centrala Techniczna ELTECH - 2Centrala Techniczna ELTECH - 3Centrala Techniczna ELTECH - 4Centrala Techniczna ELTECH - 5Centrala Techniczna ELTECH - 6Centrala Techniczna ELTECH - 7Centrala Techniczna ELTECH - 8
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
W 2006 roku otworzyliśmy zgrzewalnię pił taśmowych Lenox i Bahco oraz skład magazynowy pił tych marek. Dzięki temu zlecenia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie - standardowo 2-3 dni.
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
CT ELTECH jest dystrybutorem najwyższej klasy profesjonalnych narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych znanych i renomowanych światowych marek, w tym: Bosch, Sumitomo, Norton Saint Gobain, Makita, Esab, Tesa, Gedore, Sandvik Coromant, Baildonit, inne
Oferta usług:
CT ELTECH dostarcza klientowi skuteczne i kompleksowe rozwiązania techniczne, w tym rekomendacja i dobór odpowiednich produktów prowadzące do optymalizacji procesów wytwórczych u naszych Klientów ale również szkolenia i testy rozwiązań.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)