Razem 28 034 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy jedną z największych firm handlowych w Polsce działających w branży profesjonalnych narzędzi, maszyn i urządzeń technicznych. Istniejemy od września 1990 roku. Na przestrzeni lat rozwinęliśmy sieć kilkunastu oddziałów znajdujących się we wszystkich uprzemysłowionych regionach Polski. Centrala naszej firmy mieści się w Świdnicy. Jest to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy, o powierzchni 3500 m2, przygotowany logistycznie do obsługi Klientów z terenu całego kraju.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiodących krajowych i zagranicznych producentów profesjonalnych narzędzi i maszyn. Nasza oferta obejmuje narzędzia skrawające, osprzęt maszynowy, materiały ścierne, elektronarzędzia, narzędzia ręczne, materiały i urządzenia spawalnicze, technikę pomiarową, maszyny i urządzenia. Proponowane przez nas wyroby charakteryzuje najwyższy poziom technicznego zaawansowania przy zachowaniu konkurencyjności cenowej. Celem jeszcze lepszego zaprezentowania jakości naszych produktów uruchomiliśmy Centrum Badawczo-Szkoleniowe, w którym testujemy narzędzia i przeprowadzamy próby technologiczne.

Istotą działalności naszej firmy jest dostarczanie Klientowi skutecznego i kompleksowego rozwiązania technicznego, co ma zdecydowanie większe znaczenie niż wartość samego narzędzia i jest jednym z elementów decydujących o wyborze naszej firmy jako dostawcy. Klientom proponujemy szeroką gamę usług technicznych: od rekomendacji i doboru produktów, celem optymalizacji procesów wytwórczych u Klienta, poprzez przeprowadzanie prób technologicznych, po dostawę zamówionego asortymentu. Uzupełnieniem realizacji zamówienia jest uruchomienie produktu u Klienta, a następnie obsługa posprzedażna.

Od początku naszego istnienia kierujemy się przekonaniem, że tylko najlepsi w swojej specjalności mogą kształtować standardy i wyznaczać nowe kierunki rozwoju. Dlatego też szczególnie dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszej pracy, kompleksowość i szybkość działania, kulturę współpracy oraz wspieranie Klienta w formie wieloletniej obsługi.

Założone cele realizuje zespół ponad 140 wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą specjalistyczną radą i pomocą, rzetelną wiedzą z zakresu techniki oraz handlu, jak również uprzejmą obsługą. Ich doświadczenie i umiejętności zapewniają właściwy kierunek rozwoju i
powodują, iż jesteśmy postrzegani jako firma otwarta, rozumiejąca potrzeby Klientów. To nasi pracownicy tworzą firmę, dbają o jej wizerunek i poziom świadczonych usług.

Profesjonalne metody pracy i zarządzania, sukcesywnie poszerzana oferta oraz zaangażowanie naszej całej kadry gwarantują wysoką jakość świadczonych usług i pozwalają wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów.
Centrala Techniczna ELTECH Oddział Stalowa Wola - kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Podkarpackie
Adres siedziby: ul. 1 Sierpnia 12 / 519-520 37-450 STALOWA WOLA
Telefon: +48158433450
Telefon 2: +48502165600
E-mail: stalowawola@eltech.com.pl
Web: www.eltech.com.pl/kontakt/stalowa-wola
Osoby kontaktowe
Godziny otwarcia
Poniedziałek7:30 - 15.30
Wtorek7:30 - 15.30
Środa7:30 - 15.30
Czwartek7:30 - 15.30
Piątek7:30 - 15.30
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne
Pozostałe oddziały firmy Centrala Techniczna ELTECH
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)