Razem 25 610 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Naszą działalność rozpoczynaliśmy od sprzedaży opon i felg samochodowych oraz wykonywania związanych z tym usług wulkanizacyjnych w serwisie przy ulicy Warszawskiej 170 w Kielcach. Jako pierwsi w regionie, i jak dotąd jedyni, profesjonalnie zajęliśmy się prostowaniem i renowacją felg aluminiowych i stalowych.
Menu w lewej części strony zawiera pełny wykaz
oraz szczegółowe informacje na temat oferty firmy.

W 2003 roku, wraz z otwarciem nowego punktu przy ulicy 1-go Maja 250, ofertę swoją poszerzyliśmy o akumulatory , sprzedaż i wymianę olejów, klocków hamulcowych oraz amortyzatorów.
We wrześniu 2005 roku, wraz z wyposażeniem nasz serwis przy ul. 1-go Maja w linię diagnostyczną oraz urządzenia do pomiaru i regulacji geometrii kół w samochodach, powiększyliśmy zakres działalności o pełną mechanikę pojazdową.

Posiadamy w sprzedaży opony do samochodów osobowych, dostawczych i 4x4. Jako autoryzowany przedstawiciel grup Michelin oraz Goodyear w ciągłej sprzedaży oferujemy opony firm Michelin, Goodyear, Dunlop, Kleber, BF Goodrich, Fulda, Kormoran oraz Dębica. Realizujemy indywidualne zamówienia klientów na zakup opon grup Continental i Pirelli. Będąc udziałowcem ogólnopolskiej sieci Partner Opony Polska oferujemy naszym klientom opony marki Eurotec, które są produkowane na zasadach wyłączności przez koncern Continental na potrzeby w/w sieci.
Prowadzimy sprzedaż felg aluminiowych i stalowych takich firm jak Auto Tip Top, Alcar i OZ-Racing.

Serwis przy ulicy Warszawskiej 170 oferuje Państwu pełen zakres usług wulkanizacyjnych, sprzedaż opon oraz felg, naprawę felg oraz przechowalnię sezonową opon i kół.
W serwisie przy ulicy 1-go Maja 250, dodatkowo, zapraszamy także do korzystania z naszych usług w zakresie mechaniki pojazdowej, tj. min.:

* pomiar i regulacja geometrii jednym z najnowocześniejszych urządzeń firmy Hunter, gdzie cyfrowy pomiar jest dokonywany z pomocą bezprzewodowego systemu DSP-600 odczytującego dane z pasywnych głowic umieszczanych na kołach pojazdu, przy pomocy czterech kamer,
* linia diagnostyczna, umożliwiająca zbadanie sprawności zawieszenia pojazdu, układu hamulcowego oraz wstępnej oceny zbieżności kół samochodu,
* wymiana pasków rozrządu,
* remonty zawieszeń w samochodach,
* wymiana olejów silnikowych i przekładniowych oraz pozostałych płynów eksploatacyjnych,
* sprzedaż artykułów motoryzacyjnych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. 1-go Maja 250, 25-646 Kielce
Telefon: +48413460840
Fax: +48413460840
Web: www.kijanka.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)