Razem 29 459 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
o firmie
Działamy od 1981 roku i posiadamy sieć nowoczesnych i profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw . Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów opon, akumulatorów i filtrów w Polsce północnej. W ofercie posiadamy także inne akcesoria motoryzacyjne takie jak felgi, oleje czy świece. Siedziba firmy mieści się w Toruniu .
Siedziba i serwis UNIGUM w Toruniu przy ul. Dworcowej 3d

Początkowo w latach 80 oferta była oparta o szeroką gamę opon regenerowanych we własnej bieżnikowni. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na szybkie poszerzenie asortymentu o opony nowe, co zaowocowało podpisaniem umów dealerskich z wiodącymi na świecie producentami ogumienia.
Mapa serwisów UNIGUM
Mapa serwisów UNIGUM
Aby zaoferować najwyższą jakość usług stworzyliśmy własną sieć serwisów wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia do obsługi i naprawy każdego rodzaju ogumienia. Ofertę wzbogaciliśmy o szybkie naprawy i obsługę elementów eksploatacyjnych pojazdów. Uruchomiliśmy również mobilny serwis opon. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo i rzetelność poparte wieloletnią praktyką w branży motoryzacyjnej oraz wysokimi kwalifikacjami systematycznie szkolonej kadry.

W 2001 zostaliśmy członkiem korporacji point S zrzeszającej niezależnych dealerów ogumienia (ponad 100 punktów w Polsce i 1400 w Europie). Połączenie sił i opracowanie wspólnej koncepcji dystrybucji pozwoliło nam podnieść wydajność i efektywność działania.
Szczególnym dowodem uznania klientów jest przyznane nam już dwukrotnie wyróżnienienie Srebrny Laur Klienta 2006 oraz Złoty Laur Klienta 2007.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Toruń 87-100, ul. Dworcowa 3d
Telefon: +48566574040
Fax: +48566574041
E-mail: unigum@unigum.pl
Web: www.unigum.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)