Razem 30 866 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Polecana agencja nieruchomości Poznań DoradcaRN.pl /zarejestrowana od 1999/.

Pośrednik nieruchomości w Poznaniu Jarosław Kantor, licencja państwowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 16 373.

DoradcaRN.pl Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor to firma działająca od 1999 roku. Rzetelnie i uczciwie doradzamy w zakresie sprzedaży mieszkań i domów w Poznaniu klientom, którzy odnajdują nas z imiennego polecenia, jak i za pośrednictwem prasy czy Internetu.

Agencja nieruchomości w Poznaniu oferuje kompleksową obsługę transakcji sprzedaży mieszkań i nieruchomości w Poznaniu i okolicy Poznania.

Ponieważ ukierunkowani jesteśmy na długofalową, rzetelną i kompleksową usługę, w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, w codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi promocji ofert, a także z wypracowanych kontaktów w branży.

Wszystko to w połączeniu z najwyższą dbałością o jak najlepsze zabezpieczenie transakcji naszych klientów daje nam zadowolenie i satysfakcję z wykonywanej pracy.

Profesjonalnie obsługujemy transakcje kupna sprzedaży nieruchomości w Poznaniu i okolicy Poznania. Ubezpieczamy nieruchomości i wykonujemy świadectwa energetyczne.

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia kompetentnych radców prawnych, kancelarii notarialnych, doradców finansowych, agentów ubezpieczeniowych, rzeczoznawców, geodetów, architektów i projektantów.

Dobra agencja nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl doradza klientom, którzy często trafiają do nas z imiennego polecenia.

Agencja nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl współpracuje z innymi biurami nieruchomości w Poznaniu (Dom Expert, Progres, Lider, Integra, Home Broker, Ober Haus,Metrohouse, Parcel, Asma, Vendo i inne).

Oferujemy ubezpieczenia w Allianz. Allianz Polska ubezpieczenia mieszkań i domów. Kompleksowa oferta ubezpieczeń mieszkań i domów.
Ubezpieczenia: mieszkań, domów, nieruchomości w budowie. Zadzwoń, jeśli mieszkasz na Sołaczu, Boninie, Winiarach, Winogradach, Piątkowie szybko możesz ubezpieczyć nieruchomość nie wychodząc z domu, czy z firmy.

Dostarczamy gotową polisę na wskazany adres.

Dobry pośrednik nieruchomości w Poznaniu DoradcaRN.pl świadczy usługi w zakresie sprzedaży mieszkań i domów, dobra agencja nieruchomości Poznań

Oferujemy wieloletnie doświadczenie /Nieruchomości Poznań od 1999/, unikalne, dedykowane poszczególnym segmentom nieruchomości domeny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę promocji i sprzedaży mieszkań i domów w Poznaniu oraz nieruchomości /mieszkań i domów/ w okolicy Poznania.

Agencja nieruchomości DoradcaRN.pl polecany pośrednik nieruchomości w Poznaniu.

Kontakt Jarosław Kantor kom. 693 50 93 93, tel. (61) 622 76 29, faks (61) 622 76 45
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Poznań
Adres siedziby: Poznań 60-651, ul. Szydłowska 1/39
Telefon: +48693509393
Telefon 2: +48616227629
E-mail: biuro@doradcarn.pl
Web: www.doradcarn.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)