Razem 31 799 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
JustHostel jest niedawno powstałym obiektem, oferującym noclegi blisko centrum Gdańska na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ceny już od 30 zł za noc! Just Hostel mieści się w dużym domu, w dzielnicy domków jednorodzinnych.
JustHostel oferuje świeżo wykończone pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe oraz pokoje wieloosobowe z łózkami piętrowymi. Pokoje mają standard zbliżony do hotelowego. Są wyposażone w nowe meble oraz telewizory. Na korytarzach znajdują się 4 nowoczesne, niedawno wykańczane łazienki. Oprócz tego oferujemy również nowe pokoje z łazienką!
Jest możliwość skorzystania z kuchni i pralni i bezpłatnego parkowania samochodu. W ogrodzie możliwość rozbicia namiotów, urządzenia grilla lub ogniska.
JustHostel położony jest w bardzo korzystnej lokalizacji -w odległości 10 minut jazdy samochodem od dworca Gdańsk Główny i 10 minut jazdy od plaży na Stogach. Z Hostelu można w ciągu 20 minut dojść piechotą do głównych atrakcji Starego Miasta, takich jak Długi Targ, Żuraw, Zielona Brama, Dwór Artusa, czy słynna Fontanna Neptuna. W Centrum czekają także galerie handlowe, kina, rozliczne kluby, puby i restauracje. To doskonały pomysł na niedrogi wyjazd do Trójmiasta z rodziną lub znajomymi!
Serdecznie zapraszamy!
Zobacz także naszę stronę:
www.justhostel.pl
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Gdańsk
Adres siedziby: Zawodzie 20
Telefon: +48664162323
Telefon 2: +48583511973
E-mail: rezerwacje@justhostel.pl
Web: www.justhostel.pl
Zdjęcia i fotografie
JustHostel - 1JustHostel - 2JustHostel - 3JustHostel - 4JustHostel - 5JustHostel - 6JustHostel - 7JustHostel - 8
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)