Razem 26 446 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Oferta naszej firmy jest odpowiedzią na rosnący wzrost zapotrzebowania na części zamienne oraz obrabiarki spełniające wymagania klienta w kwestii jakości, ceny oraz terminu dostawy.
Celem firmy jest stworzenie Państwu dogodnych warunków sprzedaży, co jest możliwe tylko dzięki naszemu doświadczeniu, znajomości branży, wiedzy technicznej naszej kadry inżynierskiej oraz współpracy z zagranicznymi kontrahentami z sektora maszyn i urządzeń.
Na powierzchni ponad 5000 mkw dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a także wykwalifikowaną kadrą specjalistów, dzięki czemu jesteśmy Państwu w stanie zaproponować przeprowadzanie specjalistycznych remontów i modernizacji obrabiarek i innych urządzeń oraz świadczenie usług w zakresie prac obróbki skrawaniem.
Mając na uwadze Państwa budżet oferujemy modernizacje i remonty obrabiarek w różnym zakresie, od przeglądów i napraw bieżących po remonty kapitalne i modernizacje.
Ponadto, oferujemy do sprzedaży maszyny używane, po remoncie jak i nowe obrabiarki. Różnorodność użytkowa i techniczna oferowanych maszyn stwarza możliwości wyboru obrabiarki zgodnej z Waszymi preferencjami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Wrocławska 96, 63-640 Bralin
Telefon: +48627915133
E-mail: az@multimasz.pl
Web: www.multimasz.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka komandytowa
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 12 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)