Razem 28 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep FotoExpert istnieje od lutego 2003 roku. W tym czasie obsłużyliśmy kilka tysięcy indywidualnych oraz instytucjonalnych klientów z całej Polski zyskując miano sprawdzonego partnera w handlu. Od samego początku naszego istnienia skupiliśmy się na sprzedaży internetowej. Dzięki szerokiemu zasięgu działania, nasza firma ciągle zwiększa sprzedaż, a tym samym jesteśmy w stanie oferować ceny lepsze niż sklepy tradycyjne ograniczone obszarem swojego działania. Stale usprawniamy swoje działanie, rozszerzamy ofertę handlową i dążymy do maksymalnego zadowolenia klientów.

Współpracujemy z portalami Onet i Wirtualna Polska co gwarantuje naszą wiarygodność i daje pewność zakupów.

Natychmiast reagujemy na wszelkie zmiany cenowe dzięki dużej rotacji towarów i stałemu śledzeniu trendów rynkowych. Duża ilość realizowanych przesyłek pozwala nam realizować większość zamówień bez doliczania kosztów transportu, a towar jest zawsze solidnie zapakowany i ubezpieczony.

Dbając o dobrą reputację sklepu oraz zadowolenie klientów zdecydowaliśmy się sprzedawać jedynie produkty renomowanych producentów z czołówki światowej. Wszakże nazwa FotoExpert do czegoś obliguje. Do każdego zakupionego w naszym sklepie aparatu bądź kamery dostarczamy zawsze polskojęzyczną instrukcję obsługi oraz gwarancję realizowaną przez autoryzowane serwisy na terenie Polski. Zawsze chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby Państwa wybór był jak najbardziej trafiony i przyniósł wiele satysfakcji z użytkowania zakupionego u nas sprzętu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Dworcowa 16,65-019 Zielona Góra
Telefon: +48683202345
E-mail: biuro@fotoexpert.pl
Web: www.fotoexpert.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)