Razem 27 827 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się sklepów internetowych w branży fotograficznej. Od momentu naszego startu w czerwcu 2004 roku, zdobyliśmy sobie rzeszę zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszej bogatej oferty w której można znaleźć sprzęt fotograficzny, akcesoria fotograficzne, kamery video, a także dyktafony i odtwarzacze mp3.

Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i spełnić ich wysokie wymagania zarówno jeśli chodzi o ceny asortymentu oferowanego w naszym sklepie, jak też poziom i kwalifikacje obsługi. Bieżąca kontrola rynku fotograficznego, najnowszych osiągnieć technicznych oraz samodzielne testowanie oferowanego sprzętu, a także fachowość i profesjonalizm naszych pracowników - którzy są również wyszkolonymi fotografami - sprawiło że klienci dażą nas dużym zaufaniem. Ciągłe obcowanie ze sprzętem, poznawanie jego możliwości oraz wiedza fotograficzna sprawiają, że możemy zaproponować naszym klientom dowolny zestaw, dopasowując jednocześnie jak najlepiej cene do jakości. Dzięki temu możemy byc konkurencyjni na szybko reagującym rynku fotograficznym.

Realizujemy naszą strategię konsekwentnie, specjalizując się w konkretnym segmencie rynku, co zapewnia nam ciagły, dynamiczny rozwój oraz nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z zakresu działalności, jakiego oczekuje nasz klient, co pozwla nam stać się jednym z czołowych oferentów na tym rynku.

W chwili obecnej nasze główne cele to:

- rozwój działalności poprzez zwiększanie oferty o nowe produkty z kategorii IT
- sprzedaż sprzętu fotograficznego
- doradzctwo w zakresie budowy systemów fotograficznych

W naszej ofercie znajdują sie aparaty cyfrowe takich firm jak Nikon, Canon, Sony, Olympus, Pentax, Sigma czy Samsung. Sprzęt tak renomowanych firm zapewnia wysoką jakość każdego zdjęcia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Rewolucji 1905 , 90-215 Łódź
Telefon: +48426324822
E-mail: info@fotoklik.pl
Web: www.fotoklik.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)