Razem 30 810 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witamy serdecznie,

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę Naszej firmy, która specjalizuje się w prowadzeniu mobilnej kawiarni. Jest to niespotykana jeszcze na polskim rynku oferta kompleksowej obsługi na targach, kongresach, imprezach plenerowych, pokazach i imprezach firmowych. Posiadamy pojazd którego specyficzna zabudowa pozwala nam na prowadzenie w pełni funkcjonalnej kawiarni w dowolnym miejscu. Pojazd ten przystosowany jest do przygotowania wysokiej jakości napojów na bazie kawy, herbaty i czekolady, napojów typu soft (soki, wody mineralne, napoje orzeźwiające) oraz przekąsek i wyrobów cukierniczych. Nasz pojazd jest zaprojektowany w sposób umożliwiający mu pełną mobilność i wydajność mogącą konkurować ze stacjonarnymi punktami o podobnym charakterze. Pracownicy Naszej kawiarni to ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży gastronomiczno-hotelarskiej, pełni zaangażowania i entuzjazmu, podchodzący do swojej pracy z pasją i chęcią doskonalenia swoich umiejętności.

Zabudowa naszego pojazdu posiada niezbędne urządzenia pozwalające na przygotowanie kawy zgodnie z regułami Istituto Nazionale Espresso Italiano, światowego wyznacznika jakości w dziedzinie przygotowywania kawy. Jest wyposażona w wysokiej klasy włoski ekspres ciśnieniowy, młynek do kawy, zabudowę chłodniczą, kącik sanitarny, systemy filtrujące wodę, system multimedialny, oświetlenie, systemy rozkładanych elementów reklamowych. Wszystko to zabudowane w sposób estetyczny i funkcjonalny a co najważniejsze wyjątkowo oryginalny i wzbudzający duże zainteresowanie.
Nasz pojazd może być wykorzystywany w zależności od Państwa potrzeb jako jednostka prowadząca sprzedaż na wyznaczonym terenie lub jako jednostka promująca Państwa firmę podczas wszelakich imprez. Oferujemy niespotykane dotąd możliwości reklamy i promocji Państwa firmy na nośnikach reklamowych tj. banery, multimedialne formy prezentacji audio video, witryny reklamowe oraz personalizacja oferowanych przez nas produktów na potrzeby marketingowe Państwa firmy.

Jeżeli zainteresowała Państwa Nasza oferta prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków współpracy.

Z poważaniem,
CAFEMOBIL
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Śląskie, Dąbrowa Górnicza
Telefon: +48600337592
Telefon 2: +48512668516
E-mail: mobilnakawiarnia@gmail.com
Web: www.cafemobil.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka cywilna
Zdjęcia i fotografie
CAFEMOBIL - 1CAFEMOBIL - 2CAFEMOBIL - 3
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)