Razem 26 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W październiku rozpoczął działalność serwis www.gwarantujemy.pl, dzięki któremu użytkownicy mogą rozszerzyć gwarancję na dowolne produkty, niezależnie od miejsca ich zakupu – czy to w Polsce, czy za granicą – nawet jeśli nie obejmuje ich polska gwarancja producenta. Teraz kupując produkt np. w USA można zapewnić mu pełną obsługę gwarancyjną również w Polsce.
Usługa Gwarantujemy.pl adresowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm, zapewniając klientom dodatkowe bezpieczeństwo związane z używanymi przez nich produktami.
Rozszerzenia gwarancji dokonuje się przez Internet, w dowolnym momencie i na dowolny produkt. Możliwe jest nawet objęcie gwarancją uszkodzeń mechanicznych spowodowanych przez użytkownika.
W ramach Gwarantujemy.pl Klient wykupuje usługę serwisową sprzętu, a nie ubezpieczenie jak to ma miejsce u konkurencji. Może zdecydować się na zakup rozszerzenia gwarancji on-line, w dowolnym momencie, bez potrzeby podpisywania dodatkowych dokumentów.
To interesująca alternatywa dla obecnie oferowanych usług - rozszerzanie gwarancji Gwarantujemy.pl jest tańsze, obejmuje zakres niespotykany nigdzie indziej oraz nie zmusza do przedłużenia gwarancji w miejscu zakupu produktu…

Bez wychodzenia z domu, bez podpisywania polis ubezpieczeniowych, bez stresu.
On-line w 5 minut do 5 lat gwarancji!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Dawidowska 10, Zamienie, 05-500 Piaseczno
Telefon: +48664959059
E-mail: agata.komorek@gwarantujemy.pl
Web: www.gwarantujemy.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)