Razem 29 616 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Mawia się że jedzenie i zespół muzyczny to dwie najważniejsze rzeczy na weselu. Na gotowaniu się nie znamy, ale na muzyce owszem. Dlatego możemy z spokojnie polecić nasz zespół muzyczny Haliśka Band.
Naszym miastem rodzinnym jest Łódź, ale nie ma problemu żeby dojechać do innego miasta, jak: Warszawa, Kraków czy Poznań.
Zespół muzyczny Haliśka Band tworzą czterej profesjonalni muzycy z bardzo dużym doświadczeniem, pomimo całkiem młodego wieku. Dzięki temu stale patrzymy na muzykę świeżym okiem i jesteśmy na tyle wszechstronni, że możemy zagrać zarówno utwory które zna starsze pokolenie, jak i takie przy których bawi się młodzież.
To co może zagwarantować nasz zespół weselny to na pewno profesjonalne podejście do każdego rodzaju imprezy, czy to przyjęcie weselne, czy bankiet, czy firmowa impreza integracyjna. Dodatkowo wysoki poziom wykonawczy jaki prezentuje nasz zespół muzyczny, oraz dobór utworów z jakże szerokiego repertuaru jest w stanie zadowolić każdego uczestnika imprezy.
Zespół muzyczny Haliśka Band współpracuje także z duetem – gitara-skrzypce, czyli skrzypce na ślub z akompaniamentem gitary, albo solo.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Łódź, ul.Olimpijska 4
Telefon: +48512203311
E-mail: haliskaband@op.pl
Web: haliskaband.republika.pl
E-shop: haliskaband.republika.pl/posluchajnas.htm
Cennik: haliskaband.republika/faq.htm
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Wokal: żeński-męski Saksofon Perkusja Gitara elektroakustyczna
Zdjęcia i fotografie
Zespół muzyczny Haliśka Band - 1Zespół muzyczny Haliśka Band - 2Zespół muzyczny Haliśka Band - 3Zespół muzyczny Haliśka Band - 4Zespół muzyczny Haliśka Band - 5
Przegląd konkretnych produktów i usług
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
Usługi muzyczne.
Oferta usług:
Usługi muzyczne. Oprawę muzyczną wesel, bankietów, studniówek, bali sylwestrowych, imprez firmowych i innych imprez okolicznościowych.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)