Razem 28 458 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Głównym profilem działalności firmy jest świadczenie usług informatycznych w szerokim spektrum działania od serwisowania sprzętu informatycznego - pogotowia komputerowego, tworzenia dedykowanych programów komputerowych, stron WWW, nieodwracalnego usuwania danych, odzyskiwania danych, analiza informatycznych nośników danych do wyspecjalizowanych rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa teleinformatycznego dla klientów biznesowych jak i indywidualnych.Indywidualne kursy komputerowe dla nauczycieli, lekarzy, itp..

Bezpieczeństwo informacji jest wyzwaniem, jakiemu z każdym rokiem coraz więcej organizacji zmuszone jest stawić czoła. Od raportów sprzedaży po wrażliwe dane klientów – niemal wszystkie firmy na całym świecie mają wartościowe informacje, które muszą chronić, aby mogły bezpiecznie prowadzić działalność biznesową oraz zachowywać swoją konkurencyjność i reputację.
Rozwój nowoczesnych technologii we współczesnym świecie generuje wiele możliwości jak i wiele zagrożeń. Różnorodność urządzeń, systemów operacyjnych, aplikacji i technicznych środków bezpieczeństwa stosowanych w organizacjach skutkuje znaczącym rozproszeniem miejsc, w których mogą być rejestrowane istotne dla bezpieczeństwa zdarzenia. Brak centralizacji oraz fakt, że często rejestrowane zdarzenia gromadzone są w różnych formatach, utrudnia należyte zarządzanie bezpieczeństwem i koncentrowanie się na zdarzeniach mających znaczenie dla bezpieczeństwa informacji. Ze względu na dużą ilość gromadzonych zdarzeń, często istotne informacje mogą być również niezauważone. Bezpieczeństwo teleinformatyczne – to zbiór zagadnień z dziedziny telekomunikacji i informatyki związany z szacowaniem i kontrolą ryzyka wynikającego z korzystania z komputerów, sieci komputerowych i przesyłania danych do zdalnych lokalizacji, rozpatrywany z perspektywy poufności, integralności i dostępności.
Fox-Net nie ogranicza się do działania na terenie Grudziądza ale swoim zasięgiem zabezpiecza obszar województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego oraz całej Polski
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Kujawsko-pomorskie
Adres siedziby: ul. Chełmińska 74, 86-300 Grudziądz
Telefon: +48505339461
E-mail: biuro@fox-net.eu
Web: www.fox-net.eu
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 1 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)