Razem 29 440 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Lemon Finance ma za zadanie uzupełnić występującą w polskiej gospodarce lukę w zakresie aktywności pożyczkowe mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Misją Lemon Finance jest dostarczanie kapitału na inwestycje lub towar tym podmiotom, które z wielu przyczyn nie mają dostępu do ofert bankowych, tym, które dopiero rozpoczynają działalność (w tym również absolwenci szkół wyższych) i nie posiadają ani historii kredytowej ani zabezpieczeń o wystarczającej wartości.

Lemon Finance jako cel stawia sobie dostarczenie zwrotnego kapitału w formie różnych pożyczek na wsparcie rozwoju przedsiębiorstw, które mają utrudniony dostęp do pozyskania finansowania na rynku, miedzy innymi z powodu niejasnej sytuacji w Biurze Informacji Kredytowej, ujemnych wyników finansowych i wielu innych. Każda wydana pożyczka w Lemon FInance jest analizowana indywidualnie.

Środki wydawane przez Lemon Finance przyznane są Polsce przez rząd Stanów Zjednoczonych, a obecnie dodatkowo współfinansowane przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Tatarska 11/1, 30-102 Kraków
Telefon: +48124227578
Telefon 2: +48505041451
E-mail: pozyczka@lemonfinance.pl
Web: ww.lemonfinance.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)