Razem 26 182 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Historia naszej firmy sięga roku 1986, kiedy pojawiła się na polskim rynku jako dystrybutor japońskich kopiarek Mita. Dostosowując sposób sprzedaży i jakość naszych usług do oczekiwań Klientów, dzięki swym długoletnim doświadczeniom oraz bogatej i atrakcyjnej ofercie, w chwili obecnej PPI-ETC Poland należy do wiodących firm handlowych w branży urządzeń biurowych.
Naszym Klientom oferujemy na dogodnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb warunkach nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenia japońskiego koncernu Kyocera, które dają możliwości kopiowania, drukowania, skanowania, wysyłania faxów... Urządzenia te są wykonane zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami z uwzględnieniem wysokich wymagań dotyczących ochrony środowiska oraz niskiego kosztu użytkowania.

Od 1996 roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Polskiej Telefonii Cyfrowej znanej pod marką Era. Z ofertą tego operatora docieramy do klientów indywidualnych i w dużej skali do firm korzystających ze specjalnych ofert dla klientów biznesowych.
Nasi doradcy handlowi w każdej chwili są gotowi udzielić wskazówek i informacji o najnowszych rozwiązaniach dla biura, zarówno w zakresie telekomunikacji jak również sposobów zarządzania dokumentami w oparciu o urządzenia Kyocera
i nowoczesne rozwiązania IT.

Ugruntowaną pozycję i dynamikę rozwoju zawdzięczamy silnej sieci dealerskiej oraz sprawnemu serwisowi działającemu na terenie całego kraju.

Nasi kompetentni pracownicy oraz autoryzowane punkty sprzedaży i serwisu zlokalizowane w całej Polsce, oferują pełną i profesjonalną obsługę, zapewniając Klientom satysfakcję z dokonanego przez nich wyboru.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Szyszkowa 43 02-285 Warszawa
Telefon: +48(022)3562929
E-mail: info@ppietc.eu
Web: www.ppietc.eu
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)