Razem 25 564 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od ponad 25 lat produkujemy ceniony przez fachowców specjalistyczny sprzęt do wyposażenia warsztatów wulkanizacyjnych, serwisów ogumienia, stacji obsługi i diagnostyki pojazdów. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie projektowania i planowania ich kompleksowego wyposażenia.
Z roku na rok nasza produkcja rozszerza się dzięki pracy zgranego i doświadczonego zespołu specjalistów. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy produkcję automatów do demontażu kół. Jako jedyni na świecie produkujemy komputerowy wulkanizator do wszelkiego rodzaju opon i dętek. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce i wiodącą na świecie, która produkuje myjki do kół samochodowych, a nasza myjka do kół samochodów ciężarowych jest unikalna w skali światowej!

W procesie produkcyjnym stosujemy najnowocześniejsze technologie światowe oraz najlepsze materiały i surowce, współpracując z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi. Naszą dewizą jest innowa--cyjność, dbanie o ciągły rozwój i udoskonalanie naszych produktów oraz ich dostosowanie do wciąż zmieniających się potrzeb i wymagań Klientów. Dzięki temu marka KART zyskuje coraz wyższą renomę wśród użytkowników i zajmuje wiodącą pozycję w branży. W ciągu całej działalności firmy udało nam się zbudować bazę kilku tysięcy klientów, których liczba stale rośnie. Z większością z nich łączy nas długoletnia współpraca.Nasza firma i salon sprzedaży mieści się w Warszawie, zaś nasze urządzenia można kupić u dealerów zarówno w całej Polsce jak i w kilkunastu krajach Europy. Eksport stanowi ok. 80% naszej produkcji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, z zainteresowaniem wysłuchamy Państwa uwag i sugestii.

Czekamy na kontakt i zapraszamy do współpracy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Mazowieckie
Adres siedziby: 04-523 Warszawa, ul. Bychowska 22
Telefon: +48226132406
Fax: +48228125404
E-mail: info@kart.pl
Web: www.kart.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)