Razem 29 612 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Dla nas obsługa serwisowa maszyn to coś więcej niż przywrócenie ich sprawności. Przede wszystkim staramy się zrozumieć potrzeby klientów posiadających maszyny i dopasować odpowiednią ofertę części i serwisu.


Oferujemy części zamienne i materiały eksploatacyjne wyłącznie najwyższej jakości, często pochodzące od producentów dostarczających na pierwszy montaż (OEM) Staramy się dostarczać je w mozliwie najlepszych cenach, mając świadomość wysokich kosztów serwisu fabrycznego.

Realizujemy szeroki zakres usług od pojedynczej naprawy maszyny czy dostarczenia części zamiennych po kompleksową obsługę wszystkich maszyn mobilnych na budowie lub w firmie. Działalność prowadzimy na terenie całego kraju, również we współpracy z zaprzyjaźnionymi serwisami.

Zapewniamy obsługę serwisową w szerszym zakresie niż serwisy fabryczne, zarówno co do szybkości reakcji, dostępności serwisu jak i jakości obsługi, a wszystko to w rozsądnych kosztach. Docieramy do każdej maszyny budowlanej, leśnej i rolnej. Dostarczamy części do niemal każdej z maszyn będących w bieżącej produkcji, jak również już nie produkowanych.

Chętnie podejmujemy wyzwania dotyczące serwisu "tego nie da się zrobić" jak i części "nie do zdobycia". We współpracy z zaprzyjaźnioną firmą jesteśmy w stanie dorobić wiele części już nieosiągalnych, lub też bardzo kosztownych. Podejmujemy również zadania serwisowe w zakresie maszyn podlegających dozorowi technicznemu (UDT), włącznie z naprawami i modernizacjami tychże maszyn.
Główna siedziba firmy - kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Stefana Okrzei 5
Telefon: +48509554200
Telefon 2: +48513235407
E-mail: biuro@torots.pl
Web: www.torots.pl
Pozostałe oddziały firmy ToRo TechService
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)