Razem 31 065 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Ramsat S.A. należy do grona największych oraz najszybciej rozwijających się Autoryzowanych Przedstawicieli PTK Centertel operatora sieci Orange. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat.
Aktualnie nasza sieć obejmuje cały obszar Polski i liczy około 150 punktów sprzedaży (w tym 22 Salony Firmowe Orange) oraz największy w Polsce dział sprzedaży usług biznesowych składający się z ponad 150 Konsultantów Klientów Biznesowych obsługujących przedsiębiorców bezpośrednio w ich siedzibie. Na naszą ofertę składają się usługi sieci Orange, produkty TP S.A., a także akcesoria do telefonów komórkowych. W ramach Firmy funkcjonuje również jeden z najlepiej ocenianych przez klientów Salon i Serwis Nokia.

Ramsat S.A. to firma nieustannie rozwijająca się i dążąca do zwiększenia udziału w rynku. Przykładem tego jest połączenie się w 2007 roku dwóch firm: Ramsat Telesystem i Mex. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół specjalistów oraz znakomite narzędzia pracy, pozwalają nam wyróżniać się wśród pozostałych firm w branży oraz utrzymać na pozycji lidera uzyskując najwyższą efektywność i najwyższą realizację planów sprzedaży wśród przedstawicieli Orange. Dzięki tym atutom, cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów i Partnerów biznesowych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Szydło 9 32-085 Modlnica
Telefon: +480124197200
E-mail: sekretariat@ramsat.pl
Web: www.ramsat.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)