Razem 26 464 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Agencja reklamowa specjalizująca się w grafice reklamowej w studiu Pate Media zajmujemy się kreatywną stroną reklamy - opracowywaniem strategii marketingowych dla promocji firmy w internecie, budowaniem świadomości marki, działaniami z zakresu dotarcia do jak największej liczby odbiorców, z pożytkiem dla firmy. Planujemy i realizujemy kampanie reklamowe i społeczne. Projektujemy strony www, loga firmowe, stoiska targowe i wystawiennicze. W naszych kreatywnych działaniach staramy się tworzyć i promować wizerunek firm w internecie, który jest dziś nierozerwalnie połączony z budowaniem PR nowoczesnej firmy.
Wykonujemy między innymi grafikę na potrzeby reklamowy, gadżety oraz serwisy internetowe. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Już od długiego czasu gwarantuje przedsiębiorcom obsługę z zakresu reklamy wizualnej, czyli logotypy, wizytówki, papier firmowy.

Oferta:
Zasadniczym polem działań jest tzw. reklama zewnętrzna i poligrafia, najbardziej popularne ich nośnikami są: billboardy, szyldy informacyjne, kasetony, banery, statuetki, neony, potykacze, ulotki, gazetki, reklamy prasowe. W zakres oferowanych usług wchodzą zarówno schematy, jak również finalne realizacje, kiedy to Kontrahent otrzymuje do ręki gotowy produkt. Przygotowuje schematy z przeznaczeniem do druku offsetowego i cyfrowego materiałów takich jak: wizytówki, ulotki, foldery albo kalendarze, zapewniając dostarczenie kontrahentom wydruków w przystępnych cenach.
Bardzo duży wybór produktów i usług reklamowych skierowanych do dużych i małych przedsiębiorstw.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Bielsko-Biała
Adres siedziby: Karpacka 24/B26
Telefon: +48338514344
E-mail: wojtek@pate.pl
Web: www.pate.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka cywilna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)