Razem 26 768 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
SACEL POLSKA Sp z o.o. powstała w styczniu roku 2000. Naszymi Francuskimi partnerami są firmy ACEAN oraz SBE, świadczące usługi serwisowe dla największych producentów telefonów komórkowych jak i sprzętu audio-video. W chwili obecnej SACEL POLSKA zatrudnia ponad 350 osób. Nasza siedziba, o całkowitej powierzchni sięgającej 5.000 m², oddalona jest 30 minut od międzynarodowego portu lotniczego Warszawa-Okęcie.
SACEL POLSKA posiada Zintegrowany System Zarządzania, w skład którego wchodzą : System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001 (certyfikowany przez PCBC od roku 2002), System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2005 (certyfikowany od roku 2005) oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN18001 (certyfikowany od roku 2007). Dodatkowo, regularnie przeprowadzane audyty (zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne przeprowadzane przez producentów sprzętu) pomagają w ciągłym doskonaleniu naszego systemu zarządzania oraz podnoszeniu jakości świadczonych usług.

Jako Autoryzowane Centrum Serwisowe, wykonujemy wszystkie poziomy napraw, począwszy od aktualizacji oprogramowania, na naprawach płyt głównych kończąc. W trakcie całego procesu naprawy, sprzęt elektroniczny znajduje sie pod opieką doskonałych fachowców, którzy w trakcie cyklicznych szkoleń na bieżąco zapoznają się z najnowszymi technologiami.

Pracownicy naszego Biura Obslugi Klienta są zawsze gotowi udzielić Panstwu informacji
o przebiegu naprawy Państwa sprzętu lub pomóc w rozwiązaniu dowolnego problemu natury technicznej. Do Państwa dyspozycji jest równiez nasza strona internetowa, na której w prosty sposób możliwe jest sprawdzenie aktualnego statusu naprawy w naszym centrum serwisowym.

Sprawny przebieg procesu naprawczego zapewnia w Sacel Polska odpowiednia struktura organizacyjna. W ramach firmy rozróżniamy kilka wyraźnie wyodrębnionych działów ze szczegółowo rozdzielonymi kompetencjami: Warsztat, Dział Techniczny, Dział Logistyki, Dział Kadr, Biuro Obsługi Klienta, Księgowość i Finanse, Dział Kontroli Jakości, Dział Zamówień, Dział Informatyki.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno
Telefon: +48(022)7164333
Web: www.sacel.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)