Razem 25 564 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o. powstała w 2000 roku z incjatywy dwóch trenerów posiadających Międzynarodowe Certyfikaty w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju.
Główną ideą firmy jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług z zakresu szkoleń i doradztwa. Kompleksowe działania firmy poparte doświadczeniem, kompetencjami i zaangażowaniem pracujących w niej trenerów są gwarancją zwiększania zysków i rozwoju Klientów Heuresis.
Współpracując z naszymi Partenrami, koncentrujemy się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach, potencjale oraz kompetencjach przyszłych uczestników szkoleń, a także na analizie przedmiotu procesu doradczego lub treningowego.
Dobieramy metody działań adekwatne do potrzeb organizacji i możliwości uczestników procesu szkoleniowego, uwzględniając ich poziom wiedzy i umiejętności.
Oferta Heuresis obejmuje działania zorientowane na kształtowanie i doskonalenie kluczowych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa, gwarantując wysoki stopień ich efektywności.
Posiadamy między innymi takie ceryfikaty, jak: TUV Rheinland, TUV London, Thomas International, DET NORSKE VERITAS, czy Advisio Consulting Methodologies.
Zachęcamy do współpracy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. W. Syrokomli 11/8 30-102 Kraków
Telefon: +48122940462
E-mail: heuresis.pl@gmail.com
Web: www.heuresis.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)