Razem 29 985 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Autoport Lech Tomkowiak wykonuje naprawy wszelkie naprawy samochodów europejskich, amerykańskich, japońskich i innych azjatyckich.Firma specjalizuje się w naprawach samochodów Grupy Volkswagena, jak Audi, Seat, Skoda, Porsche i Volkswagen.
Firma nawiązała współpracę z firmą Robert Bosch Polska, będącym potężnym partnerem, i obecnie jesteśmy serwisem autoryzowanym tej globalnej marki jako Bosch Car Service.
Bosch, jako producent większości wyposażenia samochodów produkowanych na całym świecie, zapewnia nam najaktualniejsze bazy danych i regularne dostawy części zamiennych.
W maju 2005 roku Autoport Lech Tomkowiak otrzymał Certyfikat Jakości ISO 9001 2000.
Samochodami zajmujemy się w sposób profesjonalny i przy użyciu rozwiązań technologicznych umożliwiających rzetelne i trwałe naprawy. Przewodnią zasadą naszej firmy zawsze jest uzyskanie pełnej satysfakcji naszych klientów, dlatego oferujemy samochody zastępcze na czas trwania naprawy.
Dbamy o zaufanie naszych klientów, dlatego regularnie informujemy ich o postępie naprawy powierzonego pojazdu nie tylko telefonicznie, lecz również poprzez e-maile, zawierające wyjaśnienie prowadzonych napraw i cyfrowe zdjęcia pojazdów pozostawionych pod naszą opieką, przedstawiające postęp napraw.
W sytuacji, kiedy możliwa jest natychmiastowa naprawa defektu pojazdu, zapraszamy naszych klientów do odpoczynku w klimatyzowanym pomieszczeniu. Zawsze częstujemy świeżo zaparzoną kawą Idee Kaffee, i oferujemy możliwość obserwacji naszych specjalistów podczas pracy nad Państwa samochodem przez okno wychodzące na warsztat pracy.
Dokładamy też starań o ochronę własności klienta. Autoport korzysta z usług firmy monitoringującej teren 24h oraz niezwykle czułych zabezpieczeń alarmowych. Ponadto, ukryte kamery rejestrują i archiwizują obraz non-stop, co przyczynia się do wysokiej jakości zabezpieczeń i pewności o bezpieczeństwie samochodu nam powierzonego.
Firma współpracuje z wieloma ubezpieczalniami (między innymi z Alianz, Hestią, PZU, Uniqą, oraz Wartą) wykonując naprawy powypadkowe w systemie bezgotówkowym.
Doświadczenia i wyposażenie serwisu autoryzowanego Seata oraz współpraca z Boschem gwarantują Państwu najwyższy standard napraw, przy bardzo konkurencyjnych cenach!
Zachęcamy do korzystania z naszych usług klientów prywatnych, również firmy oraz floty.
Jako dowód na zapał do wysoce satysfakcjonującej współpracy stałym klientom chętnie udzielamy rabatów.

- Warsztaty samochodowe, serwisy naprawcze
- Blacharstwo, lakiernictwo pojazdowe
- Elektronika
- Opony - produkcja, serwis, sprzedaż
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Wielkopolskie
Adres siedziby: ul. Dąbrowskiego 239a, 60-406 Poznań
Telefon: +48618474216
Fax: +48618474216
E-mail: info@autoport.com.pl
Web: www.autoport.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)