Razem 30 830 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
gibi.pl jest sklepem z akcesoriami przeznaczonymi dla produktów firmy Apple takich jak telefon iPhone czy odtwarzacze multimedialne iPod. W chwili obecnej oferujemy około 80 produktów w kategoriach: iPhone, iPod classic, iPod touch, iPod nano 3G, MacBook, MacBok Air oraz MacBook Pro.

Sklep internetowy gibi.pl należy do firmy white R z siedzibą w miejscowości Miastko w województwie pomorskim. Właściciel firmy jest wieloletnim użytkownikiem produktów firmy Apple i szukając nowych dróg rozwoju dla swojej firmy postanowił ożywić rynek akcesoriów dla kultowego już odtwarzacza iPod oraz znanego w Polsce, choć niestety jeszcze niedostępnego w oficjalnych kanałach sprzedaży telefonu iPhone.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie.

Pytania można zadać nam poprzez szereg różnych dróg kontaktu:

- mailowo poprzez zakładkę Zadaj pytanie prosto ze strony sklepu;

- mailowo pisząc na adres do korespondencji: kontakt@gibi.pl

- poprzez Skype, dzwoniąc na nazwę użytkownika: gibi.pl

- telefonicznie, dzwoniąc na numer telefonu: 698851252 (operator EraGSM)
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Wielkopolska 5/2, 77-200 Miastko
Telefon: +48698851252
E-mail: biuro@gibi.pl
Web: www.gibi.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)