Razem 27 197 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
ELENPIPE Sp. z o.o. jest bezpośrednim, hurtowym dystrybutorem ponad 1500 artyukułów prezentowych, reklamowych oraz gier towarzyskich takich jak szachy, backgammon, akcesoria do palenia, produkty prezentowe, kosmetyczne, reklamowe, do palenia, inkrustowane ręcznie oryginalnymi kryształkami SWAROVSKI® ELEMENTS.
Elenpipe Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce austriackiej firmy ARTINA produkującej produkty z szkła i cyny takie jak: kufle do piwa, kieliszki, kielichy, wazony, zestawy do wódki lub sznapsa, tace, talerze ozdobne na ścianę, świeczniki, karafki.
Nasza firma stworzyła własną kolekcję ELENPIPE made with SWAROVSKI® ELEMENTS, która zawiera produkty prezentowe, kosmetyczne, reklamowe, do palenia, inkrustowane ręcznie oryginalnymi kryształkami SWAROVSKI® ELEMENTS. Kolekcja składa się z: lusterek kosmetycznych, pilników do paznokci ze szkła czeskiego, kompletów kosmetycznych: lusterko + pilnik do paznokci, zapalniczek, cygarniczek, fotoramek.
Ponadto zajmujemy się dystrybucją produktów i akcesoriów kosmetycznych takich jak: pilniki szklane czeskie, lusterka kosmetyczne, kompaktowe, metalowe i plastikowe.
Dodatkowo w swoim asortymencie posiadamy ok. 150 gier wysokiej jakości wykonanych z drewna, polskich producentów, takich jak: szachy, warcaby, backgammon.
Oferujemy artykuły reklamowe dla firm, drukarni, agencji reklamowych oraz na różne eventy. Proponujemy m.in.: zapalniczki metalowe, plastikowe, piezo, gazowe, benzynowe, popielniczki, papierośnice, lusterka, pilniki.
ELENPIPE zaprasza do zakupów i współpracy
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Chodkiewicza 35 A 37-700 Przemysl
Telefon: +48166750207
E-mail: elenpipe.pl@gmail.com
Web: www.elenpipe.com
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Zdjęcia i fotografie
Elenpipe sp z o.o - 1Elenpipe sp z o.o - 2Elenpipe sp z o.o - 3Elenpipe sp z o.o - 4Elenpipe sp z o.o - 5Elenpipe sp z o.o - 6Elenpipe sp z o.o - 7
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 17 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)