Razem 29 463 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma powstała w 1999 roku, od początku zajmowała się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego oraz sieci komputerowych.

Naszymi klientami są głównie małe i średnie firmy oraz osoby prywatne, obsługujemy również ministerstwa i samorządy zawodowe.

W ofercie posiadamy ponad dziesięć tysięcy produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym (materiały eksploatacyjne, komputery, monitory, notebooki, drukarki, programy antywirusowe, podzespoły).

Podążając za rosnącymi wymaganiami naszych klientów stworzyliśmy zespół zajmujący się tworzeniem stron internetowych oraz opracowaniem identyfikacji wizualnej firmy (wizytówki, papiery firmowe, ulotki, foldery, pudełka).

Pracownicy naszej firmy posiadają duże doświadczenie i wiedzę potrzebną do wdrożenia najnowszych technologii oraz rozwiązań internetowych wykonując projekty dla naszych klientów.

Nieustanny rozwój naszej firmy zapewnia młody zespół, który dba o stałe poszerzanie oferty sprzętu komputerowego i uwzględnianie zmieniających się trendów na rynku oprogramowania i mediów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kwiatkowskiego 1 m 31,03-984 Warszawa
Telefon: +48226732575
E-mail: biuro@rav.pl
Web: www.rav.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)