Razem 25 595 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma została zarejestrowana w 1998 roku jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie:
Konserwacji sprzętu
Kurz i brud, oprócz nieestetycznego wrażenia, posiada właściwości przewodzące i zakłócające pracę sprzętu. Konserwacja polega na oczyszczeniu sprzętu i jego elementów składowych takich jak: napędy nośników, klawiatury, ekrany, obudowy itp.
Serwisu prewencyjnego
Serwis ten polega na przeglądzie sprzętu w celu wykrycia nieprawidłowości w jego działaniu. Zwykle jest to sprawdzenie stanu zasilaczy, przewodów, elementów ruchomych czy wentylatorów. Kontrola ich zużycia może przyczynić się do wymiany prewencyjnej, jeszcze przed awarią. Wymiana niepewnego elementu na sprawny wydłuża czas międzyawaryjny i zapobiega lub zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii niekontrolowanej.
Inwentaryzacji sprzętu
Na życzenie Klienta spisowi może podlegać zarówno sprzęt jak i jego zawartość. Inwentaryzacja jest szczególnie ważnym elementem sprawozdań finansowo-księgowych oraz przy określaniu majątku firmy.
Audytu oprogramowania
W obecnej chwili, przy wysokich karach za posiadanie oprogramowania bez licencji, konieczna staje się ochrona interesów firmy. Proponujemy sprawdzenie zainstalowanego oprogramowania, porównanie z posiadanymi licencjami oraz kontrolę poprawności instalacji.
Serwisu pogwarancyjnego sprzętu komputerowego.
W zależności od potrzeb Klienta jesteśmy gotowi świadczyć usługi związane z pogwarancyjnym serwisem sprzętu na dogodnych warunkach.


Usługi nasze wykonywane są szybko i solidnie. Raporty z przeprowadzonych prac przygotowujemy w dogodnej formie dla Zleceniodawcy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 01-493 Warszawa ul.J.Kędzierskiego 7/15
Telefon: +48226389679
Telefon 2: +48510181154
E-mail: k.ksycinski@2kserwis.pl
Web: www.2kserwis.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)