Razem 26 313 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Piękne, zadbane stopy i paznokcie to szczególna wizytówka każdej eleganckiej kobiety, stawiającej na perfekcję i wysoką jakość. Wrocławski Pedicure Bar to salon, który specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach pedicure.
To co nas wyróżnia na tle konkurencji to fachowy personel i solidnie wykonane usługi przy zachowaniu najwyższej jakości.
Nasz salon to zaproszenie do profesjonalnych zabiegów pedicure, które sprawią, że zarówno kobiece, jak i męskie stopy będą idealnie zrelaksowane, lekkie, odświeżone i zawsze w dobrej formie.
Panom dedykujemy zabieg Pedicure Men, z kolei Paniom rekomendujemy Pedicure Gelcolor na bazie pierwszorzędnych lakierów hybrydowych. Zmęczone stopy idealnie zregenerują zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków francuskiej marki Ericson Laboratoire dostępnych w pakiecie Pedicure De Lux.
Pracujemy na produktach amerykańskiej marki OPI, lidera nowoczesnej pielęgnacji stóp, dłoni i paznokci. Szeroka gama oryginalnych i ponadczasowych produktów, zaprojektowanych według nowoczesnych technologii, powoduje, że OPI to absolutny kreator profesjonalnego upiększania stóp i dłoni. Lakiery OPI cechują się znakomitym połyskiem, niesamowitą kolorystyką oraz nadzwyczajną wytrzymałością na ścieranie, co daje piękny, długotrwały efekt końcowy.
Dzięki produktom najlepszej jakości, każdy zabieg pedicure i manicure zrealizowany w naszym salonie będzie czymś więcej niż wyłącznie pielęgnacją. W głównej mierze będzie to specjalny rytuał z namiastką luksusu, który wyjątkowo celebruje ładny wygląd.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Wrocław
Adres siedziby: Jagiełły 3/7, Wrocław
Telefon: +48662555334
E-mail: pedicurebar@pedicurebar.pl
Web: pedicurebar.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)