Razem 27 232 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jeśli chcesz wykorzystywać internet do robienia biznesu, jeśli szukasz partnera, który zapewni Ci pewną, szybką, solidną obsługę Twojego serwera wirtualnego, serwisu www i poczty elektronicznej to skorzystaj z naszych usług hostingowych.
Nowe medium, jakim jest internet stwarza nowe znacznie większe i szersze, pole do działań promocyjnych i reklamowych. Możliwości techniczne, jakie posiada są większe niż wszystkich znanych dotychczas mediów razem wziętych. To niepodważalny powód do wykorzystania internetu w marketingu. Zapraszamy do zapoznania się z tą propozycją dla państwa.
Kompleksowo wyposażymy Twoją firmę w najwyższej jakości sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy i materiały eksploatacyjne. Dzięki nam nie Musisz się martwić obsługą informatyczną Swojej firmy, zleć ja profesjonalistą.
Nasze biuro czeka na telefon od Ciebie, grupa specjalistów czeka, aby pomóc Ci pomóc w Twoich informatycznych problemach. Nie zwlekaj skorzystaj z naszych usług tak jak wiele innych osób i instytucji. Oni już odnoszą sukcesy dzięki naszej obsłudze, ich sprzęt jest pod 24 godzinną fachową obsługą, ich serwisy internetowe są bezpieczne i niezawodne.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Asnyka 59-220 Legnica
Telefon: +48713198512
E-mail: akompnet@z.pl
Web: www.producent.pl/akompnet/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)