Razem 27 037 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego oraz TV-SAT.

Głównymi atutami naszej firmy są miła, rzetelna i fachowa obsługa, a produkowane przez naszą firmę komputery łączą wysoką jakość i nowoczesność z przystępną ceną. Do montażu wykorzystywane są najwyższej klasy komponenty. Każdy klient ma do wyboru standardowe lub zaprojektowane zgodnie z wymaganiami konfiguracje. Staramy się wyróżniać na tle konkurencji nie tylko wysoką jakością usług, lecz także niezawodnością działania i nowoczesnością oferowanych produktów oraz ergonomią. Wyspecjalizowany serwis komputerowy prowadzi usługi gwarancyjne i pogwarancyjne na miejscu. Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu komputerowego i satelitarnego na polskim rynku, którzy mogą nam zaproponować korzystne warunki cenowe zakupu. Aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów, staramy się nie tylko utrzymywać szeroką ofertę i niskie ceny, ale również służyć fachową i rzeczową poradą. Prowadzimy indywidualne szkolenia dla początkujących użytkowników komputerów.

Chcielibyśmy gorąco zachęcić do skorzystania z naszego sklepu i serwisu, a ze swojej strony pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań by nasze usługi przebiegały na jak największym poziomie i w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że ta krótka charakterystyka naszej firmy pozwoli Państwu przybliżyć firmę ALFAcomp jako pewnego partnera w dostawach sprzętu komputerowego oraz satelitarnego.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku oraz od 8.00 do 13.00 w soboty.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Fr Prusa 2 44-290 Jejkowice
Telefon: +48327979949
Telefon 2: +48509225737
E-mail: kontakt@alfacomp.pl
Web: www.alfacomp.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)