Razem 27 640 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy firmą z tradycjami, nastawioną na profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu nauki szybkiego czytania oraz metod i technik efektywnego uczenia się. Posiadamy 66 oddziałów w kraju i za granicą oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Prowadzimy kursy według autorskiej metody opracowanej przez Zdzisławę i Czesława Tubaj, opartej na systemie Kuzniecowa i Chromowa, uzupełnionej najlepszymi wzorcami autorów zachodnich (między innymi Tonego Buzana) oraz na bazie własnych badań, diagnozowania czytelnictwa i zajęć praktycznych.

Naszą misją jest pokazanie, iż dzięki wypracowaniu odpowiedniej strategii szybkiego czytania, wzbogaconej ćwiczeniami rozwijającymi umysł i właściwymi technikami uczenia się, proces przyswajania informacji może stać się bardziej wydajny i efektywny. Czas nauki skraca się wówczas minimum trzykrotnie, uczenie się sprawia przyjemność, nie jest stresujące, a wiadomości oraz nabyte umiejętności są trwałe i mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach życia.

Ponieważ podstawą zarówno kształcenia, jak i funkcjonowania na odpowiednio wysokim poziomie intelektualnym jest proces czytania, praca nad jego prawidłowym uformowaniem stanowi trzon kursu. Każdemu z uczestników gwarantujemy uzyskanie co najmniej tak zwanego naturalnego tempa czytania wynoszącego 600-1200 słów na minutę, przy jednoczesnym wysokim zrozumieniu tekstu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Małopolskie
Adres siedziby: ul. Krowoderska 8, 31-141 Kraków
Telefon: +48667434608
E-mail: malopolska@szybkieczytanie.pl
Web: www.krakow.szybkieczytanie.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: inne organizacje państwowe
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)