Razem 28 488 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma ARIES istnieje na od 2002 roku. Wiemy, że sukces nie rodzi się z dnia na dzień. My na swój pracujemy rzetelnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta. Specjalizujemy się w notebookach, wiemy o nich wszystko, ponieważ są naszą pasją. Tę pasję chcemy dzielić z naszymi klientami, służąc im radą i pomocą.

Pomagamy w doborze najodpowiedniejszego notebooka spełniającego indywidualne potrzeby klientów. Zaufało nam wiele firm i osób prywatnych, skorzystali oni z naszej wiedzy i doświadczenia. My skierowaliśmy swoje zainteresowanie w kierunku notebooków Sony i chcemy o nich powiedzieć kilka obiektywnych słów.

Sony VAIO jest jednym z czołowych producentów komputerów przenośnych - klasy HIGH-CLASS. Pod względem zaawansowania technologicznego jego produkty stanowią ofertę konkurencyjną w stosunku do liderów w tej dziedzinie. Nowatorskie opatentowane rozwiązania dają nam produkty o niespotykanych indywidualnych parametrach. Dowodem są produkty Sony jak np. najlżejszy notebook z wbudowanym napędem 1.25 kg (Sony Vaio serii T/TX) lub model serii A z matrycą X-black 17 cali UWXGA (1920x1200 pikseli).
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 31-416 Kraków ul. Dobrego Pasterza 118
Telefon: +48(12)6442073
Telefon 2: +48(12)3945532
Web: www.e-notebooki.krakow.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)