Razem 28 901 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma KINSHOFER GmbH od kilkudziesięciu już lat jest nie tylko jednym z wiodących producentów chwytaków hydraulicznych do żurawi samochodowych, ale oferuje również bogaty wybór chwytaków hydraulicznych wszelkiego rodzaju do różnych kategorii wagowych koparek.
Najwyższa jakość i niezawodność firmy KINSHOFER i jej maszyn stanowią solidny fundament dla ogólnoświatowych kontaktów handlowych firmy. Chwytaki pasują do takich urządzeń jak: Atlas, Terex Fuchs, Sennebogen, Liebherr, Volvo, O&K, Komatsu, Case, New Holland, Doosan. Chwytak można stosować na bocznicach kolejowych, terminalach przeładunkowych, placach składowych i portach. Liczni producenci i importerzy koparek włączyli oprzyrządowanie firmy KINSHOFER do swojej oferty wyposażenia dodatkowego.
Chwytaki do złomu, chwytaki do rozładunku węgla, koksu, kruszywa oraz do przeładunku innych materiałów sypkich, chwytaki do rozładunku drewna z wagonów i statków, do pracy w portach i na bocznicach kolejowych firmyKINSHOFER to trwałe, ułatwiające pracę narzędzia, które zdecydowanie zwiększają różnorodność zastosowań.
Niezależnie od tego, jakie zadania mają Państwo do wykonania - czy chodzi o wykonanie wykopów, rozładunek węgla, kruszywa, złomowanie pojazdów, transport złomu, rozładunek drewna czy roboty wyburzeniowe - z pomocą urządzeń firmy KINSHOFER zawsze sobie Państwo z nimi poradzą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.T.Kościuszki 105 Wolbrom
Telefon: +48608135320
E-mail: kinshofer@wp.pl
Web: www.kinshofer.com.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)