Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Explore powstała w roku 2000 w odpowiedzi na szybko rosnące zapotrzebowanie rynku na sprzęt mobilny i wszelkie akcesoria związane z poszerzaniem możliwości urządzeń przenośnych. W ofercie początkowo znalazły się tylko notebooki oraz akcesoria do nich, akcesoria do palmtopów oraz do aparatów cyfrowych jednak z czasem nasza oferta została rozszerzona o palmtopy, a na ich bazie o kompleksowe rozwiązania integracyjne.

Taki przekrój oferty pozwala nam dotrzeć zarówno do firm związanych z branżą IT jak i do pozostałych przedsiębiorstw będących jedynie użytkownikami systemów. Firmy komputerowe to przede wszystkim sprzedawcy szeroko rozumianych technologii przenośnych, są wśród nich także firmy pragnące poszerzyć jedynie istniejący asortyment rozwiązań stacjonarnych o nowe możliwości. Pozostali nasi Klienci to w większości odbiorcy naszych kompleksowych rozwiązań. Początkowo oferowaliśmy systemy komunikacyjne oparte o sieci bezprzewodowe oraz urządzenia PDA realizujące rozmaite funkcje w dużych przedsiębiorstwach Górnego Śląska. Dla tych przedsiębiorstw do dzisiaj tworzymy zarówno rozwiązania standardowe jak i dopasowujemy naszą ofertę do konkretnych potrzeb Klienta.Aktualnie naszym głównym kierunkiem działania są firmy handlowe. Rozwiązania oparte na palmtopach jako wygodne i stosunkowo niedrogie świetnie sprawdzają się w pracy firm handlowych, małych i dużych hurtowniach, magazynach oraz pracy przedstawicieli handlowych najróżniejszych branż. Rozwój technologii PDA pozwala nam przedstawiać wciąż nowe koncepcje ich wykorzystania i poszerzać dotychczasowe rejony działania.
Siła naszych wdrożeń opiera się nie tylko na znakomitym sprzęcie ale też na oprogramowaniu, które jest sercem działającego systemu. Staramy się podejmować coraz trudniejszych projektów dlatego też stajemy się specjalistami, a charakter naszej działalności od początku działania ewoluował z firmy handlowej w kierunku integracji.
Jednak mimo silnego ukierunkowania na urządzenia palmtopwe, nie zapominamy o użytkownikach aparatów cyfrowych - oferując im rozszerzenia pamięci oraz same aparaty,użytkownikach notebooków - proponując rozszerzenia możliwości komunikacyjnych a także sieci bezprzewodowe. Do naszych ambicji należy realizowanie także innych projektów związanych bardziej lub mniej z naszą ofertą. Nie boimy się nowych wyzwań, ponieważ współpracujemy z najlepszymi firmami dystrybucyjnymi w Polsce, mamy nawiązanych wiele kontaktów na całym świecie, w naszej ofercie umieszczamy rozwiązania czołowych światowych producentów oraz posiadamy niemałe już doświadczenie oraz zespół fachowców.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 41-800 Zabrze ul. Wolności 345A
Telefon: +4832777-13-60
Telefon 2: +4832777-13-61
Fax: +4832777-13-6
E-mail: info@explore.com.pl
Web: www.explore.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)