Razem 28 914 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Specjalizujemy się w produkcji łóżek metalowych z elementami kutymi, produkcji bram, ogrodzeń i balustrad metalowych. Posiadamy własną lakiernię proszkową - wykonujemy usługi lakiernicze. Ten szeroki obszar działania skłonił nas do utworzenia marki Grupa Lak System z siedzibą w Lubiechowej (dolnośląskie), ul. Długa 20. Kontakt 692 232 414 oraz www.grupalaksystem.eu

Łóżka metalowe - realizacjie
W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt wzorów łóżek i sof, zarówno w formach klasycznych jak i nowoczesnych, w rozmiarach standardowych i na życzenie Klienta.

Łóżka metalowe z elementami kutymi wykonujemy z wysokogatunkowej polskiej stali. Każde spawane jest ręcznie. Zastosowanie odpowiednio mocnych i wytrzymałych materiałów oraz połączenie elementów łóżka śrubami daje gwarancję, że jest ono stabilne, a każdorazowe zdemontowanie nie spowoduje poluzowań. Montaż łóżka jest prosty i zajmuje kilku minut (zobacz instrukcję).

Nasze łóżka, w zależności od wzoru i rozmiaru, ważą od 25 do 50 kg. Wszystkie nasze produkty malujemy proszkowo, dzięki czemu są one odporne na zarysowanie oraz łatwe do czyszczenia, a powłoki lakiernicze charakteryzują się znacznie dłuższą żywotnością. Obok tradycyjnych kolorów oferujemy Klientom bogatą paletę barw.

Łóżka i sofy kupowane w naszych Sklepach internetowych objęte są gwarancją Producenta. Na każdy artykuł wystawiamy paragon lub fakturę na życzenie Klienta. Dbamy o stały, telefoniczny i elektroniczny kontakt z Klientem w trakcie realizacji zamówienia.

Czas realizacji: do 12 dni roboczych licząc od dnia następnego po dokonaniu płatności lub złożeniu zamówienia przesyłki za pobraniem. Dostawę zapewnia DHL. W dniu wysyłki wysyłamy do Klienta SMS z numerem listu przewozowego.

--------------------------------------
Lakiernia proszkowa - realizacje
Wykonujemy również kompleksowe usługi lakiernicze. Malujemy proszkowo na życzenie Klienta dostarczone elementy metalowe, w tym meble, felgi, przęsła itp.
Na Państwa pytania czekamy pod numerem telefonu 692 232 414

Posiadamy nowoczesne urządzenia lakiernicze renomowanego polskiego producenta oraz piec do wygrzewania elementów metalowych z wymuszonym
obiegiem powietrza (termoobieg), co pozwala wyeliminować przebarwienie i przypalenie w szczególności jasnych kolorów.

Wymiary robocze pieca:

szerokość 1200 cm
wysokość 1800 cm
głębokość 3000 cm

Usługi lakiernicze wykonujemy w oparciu o nowe technologie z wykorzystaniem szerokiej gamy kolorów farb zewnętrznych i wewnętrznych. Ze względu na
różnorodność produktów do malowania, każdą usługę wyceniamy indywidualnie.
Dlaczego warto?
Produkty malowane proszkowo są odporne na zużycie mechaniczne oraz są łatwe do czyszczenia. Taka metoda pokrywania metali charakteryzuje się znacznie dłuższą żywotnością powłoki malarskiej w przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych (ciekłych). Farby proszkowe gwarantują ponadto powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.
Obok tradycyjnych kolorów oferujemy bogatą paletę barw i struktur.

--------------------------------------
Ogrodzenia metalowe - realizacje

Specjalizujemy się w produkcji bram przesuwnych i skrzydłowych o standardowej szerokości 4 metry oraz ogrodzeń.

Bramy o solidnej konstrukcji na ceowniku 80 x 80 lub profilach 40 x 40, 60 x 40. Wypełnienie pręt pełny, kwadratowy 12 x 12. Bramy malowane w standardzie dwukrotnie farbą antykorozyjną. Druga warstwa w kolorze czarny mat.

Wszystkie nasze bramy przesuwne są z kompletem wózków jezdnych, najazdu i rolek prowadzących oraz w razie konieczności niezbędnych okuć w postaci szyldów, zamków, klamek.

W cenę bramy przesuwnej wliczony jest także słupek do rolki prowadzącej bramę. Każda brama skrzydłowa posiada w komplecie zawiasy regulowane.

Każda brama wykonana w naszej firmie jest obustronnie spawana - pręty wypełniające światło bramy są między dwoma płaskownikami. Wykonujemy również bramy na wymiar podany przez Klienta.

Naszą ofertę poszerzyliśmy o przęsła ogrodzeniowe nawiązujące stylistyką do bram.

Realizacje - ogrodzenia metalowe / balustrady
Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy nowy rodzaj produktu w naszym asortymencie. Metalowa balustrada z elementami kutymi do samodzielnego montażu lub z montażem i wcześniejszym pomiarem.

Balustrada wykonana z wysokogatunkowej polskiej stali podwójnie malowana (podkład, farba nawierzchniowa w kolorze czarnym). Tralki wypełniające balustradę - pręt PEŁNY kwadratowy 12x12 mm

Specyfikacja montażu: Balustrada posiada stopki o długości ok. 8 cm z otworem do zakotwienia w balkonie. Elementy boczne balkonów zawierają otwory technologiczne do zakotwienia w ścianie budynku. Elementy boczne z elementem frontowym należy na miejscu połączyć poprzez ich zespawanie.

Uwaga: w przypadku tego produktu, balustradę wykonujemy tylko w oparciu o wymiary podane przez Klienta.
Warunki realizacji zamówienia:
przedpłata w wysokości 50% wartości zamówienia.
płatność końcowa w dniu montażu / odbioru.
po przesłaniu zamówienia w formie elektronicznej wysyłamy potwierdzenie przyjęcia wraz z niezbędnymi informacjami.
Koszt transportu do ustalenia / montażu do uzgodnienia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Lubiechowa, ul. Długa 20, 59-540 Świerzawa
Telefon: +48692232414
Telefon 2: +48730777125
E-mail: laksystem.sklep@gmail.com
Web: www.grupalaksystem.eu/
E-shop: www.laksystem.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Zdjęcia i fotografie
Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System - 1Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System - 2Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System - 3Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System - 4Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System - 5Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System - 6Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System - 7Lakiernia proszkowa i Łóżka metalowe | Grupa Lak System - 8
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
łóżka metalowe z elementami kutymi, bramy, ogrodzenia, balustrady metalowe, usługi lakierni proszkowej
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
łóżka metalowe z elementami kutymi, bramy, ogrodzenia, balustrady metalowe, usługi lakierni proszkowej
Oferta usług:
usługi lakierni proszkowej - malowanie proszkowe
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)