Razem 25 595 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witamy serdecznie,

Jesteśmy grupą ludzi działających od wielu lat w branży IT. Specjalistyczny sklep internetowy www.notebook-torby.pl powstał na bazie doświadczeń jakie sami zdobyliśmy często odbywając podróże wraz ze sprzętem komputerowym. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowania indywidualnych wymagań poszczególnych klientów dlatego pragniemy przedstawić szeroką gamę toreb, pokrowców oraz plecaków do komputerów przenośnych. Znajdą Państwo produkty, które ułatwią wyjazdy wraz z całym mobilnym biurem jak i te mające zapewnić bezpieczeństwo Waszym komputerom tylko przy przemieszczaniu się z domu do miejsca pracy.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wielu z Was ceni sobie czas prywatny nie chcąc go tracić na wielogodzinne wędrówki po sklepach niejednokrotnie porozrzucanych po całym mieście. Pragniemy przedstawić Państwu kompleksowo ofertę wiodących producentów, służyć wiedzą oraz podzielić się doświadczeniami jakie sami posiedliśmy.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nasuwających się pytań czy chęci zdobycia informacji o poszczególnych produktach do Waszej dyspozycji pozostają nasi konsultanci.

Jesteśmy przekonani, że zadowoleniem z obsługi jak i dokonanych zakupów, będą mogli się Państwo podzielić z innymi a zaoszczędzony cenny czas wykorzystać bardziej efektywnie niż na bieganiu po marketach lub spędzić go z najbliższymi
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Słomińskiego 17 lok 18 00-195 Warszawa
Telefon: +48(22)2113286
Telefon 2: +48667929649
Web: www.notebook-torby.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)