Razem 25 772 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Kamień murowy rzędowy do ogrodu na patio taras skalniak - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień murowy cięty dwustronnie w cenie 32, 00 PLN za sztukę. Kamień ma zastosowanie jak kamień na murki suche oraz wiązane zaprawą cementową. Powierzchnie cięte sprawiają że uzyskujemy ładne poziome fugi. Oferujemy ładne kolory tego kamienia murowego. Na paletę układamy do 40 sztuk kamienia murowego. Specyfikacja płytek dekoracyjnych : rodza ... więcej »
21.08.2018 12:43
Cena: 190 Zł.
O

Kamień na oczko wodne kaskadę wodospad skalniak

Kamień na oczko wodne kaskadę wodospad skalniak - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję kamień naturalny nadający się na oczka wodne i kaskady. Zaletą kamienia jest to że nie barwi wody oraz nie wprowadza do wodny żadnych trujących substancji. Potwierdzone jest to badaniami wykonanymi w IMBiGS. Oferowany kamień jest w cenie 190 PLN za tonę. Duże płaskie kamienie użyte w kaskadzie są wyceniane indywidualnie. Specyfikacja kamienia o ... więcej »
Kamień do ogrodu na skalniak Kraków Rzeszów Szczecin Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadamy kamień ogrodowy o płaskiej powierzchni łupanej w cenie 350 PLN za jedną tonę z dostawą na terenie całego kraju. Kamień dostarczamy firmami kurierskimi z samochodami wyposażonymi w windę do rozładunku palety z towarem. Specyfikacja kamienia ogrodowego : cena : 1 tona spakowana 190 PLN cena z dostawą : 350 PLN za 1 tona na terenie całego kr ... więcej »
Kamień ogrodowy do ogrodu Gdańsk Wrocław Poznań Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień ogrodowy o płaskiej powierzchni łupanej w cenie 350 PLN za jedną tonę z dostawą na terenie całego kraju. Kamień dostarczamy firmami kurierskimi z samochodami wyposażonymi w windę. Specyfikacja kamienia ogrodowego : cena : 1 tona spakowana 190 PLN rodzaj kamienia: piaskowiec kolorowy wymiary: nie określone - bardziej płaskie kra ... więcej »
Płaski kamień ogrodowy do ogrodu na skalniak skarpy murki - Zdjęcia do ogłoszenia
Otoczenia naszego domu zazwyczaj składa się ze skrawka zieleni . Już niewielki skrawek zieleni służy nam do zakładanie różnego rodzaju przydomowych ogródków. Ogródki to mogą być jako ogródki warzywne lub typowo ozdobne skalniaki. Do skalniaków czyli ogródków ozdobnych stosujemy kamień naturalny jako jeden z ich wyposażenia. Z różnorodnych skał naturalnych do ... więcej »
Kamień murowy rzędowy murak cięto łupany 20x20x40 piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień murowy cięty dwustronnie w cenie 32,00 PLN za sztukę. Kamień ma zastosowanie jak kamień na murki suche oraz wiązane zaprawą cementową. Powierzchnie cięte sprawiają że uzyskujemy ładne poziome fugi. Oferujemy ładne kolory tego kamienia murowego. Na paletę układamy do 40 sztuk kamienia murowego. Specyfikacja płytek dekoracyjnych : rodz ... więcej »
Płyty płytki na słupy filary fasadę jasne z piaskowca - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień dekoracyjny w postaci płyt szlifowanych z naturalnego piaskowca kolorowego. Oferowane płyty mają wymiary 30x60x2 cm . Na jedną paletę ładujemy maksymalnie 20 m2 płyt. Specyfikacja płytek dekoracyjnych : rodzaj kamienia: piaskowiec kolorowy wymiary: 30x60x2cm kraj pochodzenia: Polska - polskie kopalnie w miejscowości Grabowie w ... więcej »
Kamień elewacyjny do salonu wewnętrzny zewnętrzny piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Zakład firmy Kamieniarstwo Pawlik jest producentem z kamienia piaskowca materiałów budowlanych. Dostarczamy kamienne materiały dekoracyjny do klientów indywidualnych oraz dla firm usługowych i handlowych. Piaskowiec polski kopiemy w kopalniach odkrywkowych piaskowca we wsi Grabowie koło Woli Rożkowej we powiecie radomszczańskim. Kamień naturalny piaskowiec p ... więcej »
Kamień murowy budowlany rzędowy naturalny piaskowiec łupek - Zdjęcia do ogłoszenia
Zakład kamieniarski firmy PPU Pawlik oferuje kamień murowy z naturalnego piaskowca kolorowego z własnych kopalń piaskowca. Oferujemy kamień murowy łupany ręcznie o orientacyjnych wymiarach 20x20x40 cm. Naturalny kamień rzędowy murowy łupany pakujemy w opakowania typu paleta. Ze względu na ręczne wykonanie tylko narzędziami ręcznymi materiał ten swe wymiary p ... więcej »
Kamień elewacyjny klatki schodowe salon łazienka płyty - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję płyty elewacyjne z piaskowca do zastosowania na obudowy klatek schodowych oraz wind. Oferowane płyty są w formacie 30x60x2 cm . Kamień z powodzeniem można kleić na klatkach schodowych . Przed zabrudzeniem chroni się go za pomocą specjalnych impregnatów w postaci lakieru akrylowego do kamienia. Cena 1 m2 to jedyne 148 PLN. Płyty pakujemy w palety po maksymalnie 20 m2.
Kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny murowy prowansalski - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma PPU Pawlik posiada kamień murowy z naturalnego piaskowca z własnych kopalń piaskowca. Oferujemy kamień elewacyjny cięto- łupany o nieregularnych kształtach. Naturalny kamień elewacyjny wycinamy o kształtach rzędowych oraz zupełnie nieregularnych i pakujemy w opakowania typu paleta. Ze względu na ręczne wykonanie tylko narzędziami ręcznymi produkt ten ... więcej »
Stara cegła w salonie płytki elewacyjne piaskowiec polski - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Kamieniarstwo Pawlik posiada kamień murowy z naturalnego piaskowca żółtego z własnych kopalń piaskowca. Oferujemy kamień elewacyjny łupany i cięty o kształcie przypominającym starą cegłę. Naturalny kamień murowy pakujemy w opakowania typu paleta lub worki BB. Ze względu na ręczne wykonanie tylko narzędziami ręcznymi materiał ten swe wymiary posiada z p ... więcej »
Kamień budowlany na ogrodzenia do budowy ogrodzeń piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień do budowy ogrodzeń w cenie od 60 PLN za tonę. Oferowane gatunki kamienia są na naszej stronie internetowej : http://www.piaskowce.com/kamien-ogrodowy/kamien-murowy.html Cena 60 PLN za tonę dotyczy kamienia w 1 sorcie luzem na wywrotkach.
Płyty fasadowe szlifowane na fasady piaskowiec kamień - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień na fasady z naturalnego piaskowca kolorowego. Wycinamy płyty elewacyjne z piaskowca kolorowego wydobywanego we własnych kopalniach. Płyty fasadowe docinamy pod konkretny wymiar uzgodniony z zamawiającym przed rozpoczęciem zlecenia. Minimalna grubość płyt jakie możemy zaoferować to dwa cm. Takie płyty można montować na elewacjach zewnętrznych ... więcej »
Kamień elewacyjny stara cegła płytki w salonie piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje kamień piaskowiec w postaci płytek elewacyjnych ciętych i łupanych. Kamień elewacyjny o kształcie star cegła posiada wydłużone kształty przypominające stara cegłę ręcznie formowaną. Oferujemy płytki elewacyjne stara cegła które są gotowe do samodzielnego montażu. Kamień dostarczamy firmami kurierskimi lub organizujemy transport poprzez firmy spedycyjne.
Piaskowiec polski płyty fasadowe kamień elewacyjny murowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Kamień naturalny Piaskowiec Polski to źródło naturalnego piaskowca z krajowych złóż piaskowca. Piaskowiec wydobywany jest w kopalniach odkrywkowych we wsi Grabowie koło Radomska w województwie łódzkim.Naturalny piaskowiec polski wydobywamy sposobem mechanicznym przez co kamień jest najlepszy jakościowo bez spękań wewnętrznych jak ma to miejsce w przypadku wy ... więcej »
Styl prowansalski kamień elewacyjny dekoracyjny piaskowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Styl prowansalski jest to prostota w samej formie w wystroju naszego wnętrza i otoczenia. Nasza firma produkuje kamień elewacyjny w stylu prowansalskim z naturalnego piaskowca . Płytki elewacyjne prowansalskie produkujemy z naturalnego piaskowca , którego to sami wydobywamy we wsi Grabowie koło Radomska. Styl prowansalski jest chętnie stosowany we współczesn ... więcej »
Kamień murowy rzędowy piaskowiec polski producent ozdobny - Zdjęcia do ogłoszenia
Zakład firmy PPU Pawlik z Grabowia koło Zawodzia oferuje kamień piaskowiec murowy z naturalnego piaskowca kolorowego z własnych kopalń piaskowca. Posiadamy kamień elewacyjny rustykalny piaskowiec francuz jak i płytki elewacyjne rustykalne oraz kamień murowy łamany. Naturalny kamień piaskowiec francuz rustykalny składamy w opakowania typu paleta a kamień mu ... więcej »
Kamień murowy piaskowiec 20x20x40 cm kopalnia piaskowca - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy kamień murowy z piaskowca w odcieniach żółtego i biało kremowego. Oferowany przez nas kamień jest surowo łupany o wymiarach +2cm/-2 cm. Kamień murowy z piaskowca ma zastosowania na ogrodzeniach jako pełne ogrodzenia z kamienia. Można być także stosowany w połączeniu z innymi materiałami takimi jak drewno oraz stal. Kamień murowy rzędowy piaskowiec ... więcej »
Płytki płyty kamienne dekoracyjne na ścianę do salonu kuchni - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuje płytki dekoracyjne z naturalnego kamienia piaskowca. Kamień jest w formie płytek gotowych do samodzielnego montażu. Płytki posiadają wymiar 30x60x2 cm . Na jednej palecie znajduje się maksymalnie 20 m2 płytek to jest 112 sztuk płyt . Płyty można montować praktycznie na każdy rodzaj podłoża. Należy pamiętać by było ono stabilne i na tyle mocne by prze ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 115
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)