Razem 29 440 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep internetowy „Noteo.pl” działa na rynku internetowym, w branży IT od 2005 roku. Założyciel firmy, zachęcony prognozami dotyczącymi rozwoju handlu w Internecie, postanowił zainwestować w tę formę handlu i założył sklep internetowy „INTTEL”. Z oczywistych przyczyn nazwę firmy należało zmienić na bardziej oryginalną, tak powstała nazwa „Noteo.pl”.

Sklep oferuje Klientom głównie notebooki, telewizory LCD, monitory, urządzenia i akcesoria GPS oraz akcesoria do notebooków. W planach jest rozszerzenie asortymentu o sprzęt AGD i inne urządzenia elektroniczne. O wolumenie zmian asortymentowych zdecydują Państwo okazując zainteresowanie sprzętem lub też swoimi uwagami na temat oferty. Wszelkie uwagi są mile widziane i będą brane pod uwagę w razie podejmowania decyzji o ewentualnym rozszerzeniu oferty.

Rozwój handlu w Internecie w Polsce kształtuje się dynamicznie. Dopiero od 2005 roku dostępne są oficjalne dane liczbowe określające handel w Internecie, to świadczy o tym jak młoda jest ta forma zakupów w Polsce. Prognozy są optymistyczne, szacuje się kilkunasto procentowy wzrost w zakresie liczby kupujących on-line. Przy czym należy zwrócić uwagę, że handel w Internecie opiera się na zupełnie innych zasadach niż tradycyjny. Profil konsumenta e-commerce jest inny niż Klienta zwykłych sklepów. Opracowania na temat e-commerce podają, że dla Klienta kupującego w sieci najważniejszym kryterium jest cena, jest on w stanie przymknąć oko na niedogodności związane z kupowaniem za pośrednictwem Internetu, jeśli cena będzie wystarczająco atrakcyjna. Pomija się znaczenie jakości obsługi Klienta. Można wierzyć opracowaniom w kwestii znaczenia ceny, natomiast my uważamy że jakość obsługi jest równie ważna dla Klienta, jeśli nie najważniejsza. Tym bardziej, że jak już wspomnieliśmy, rynek e-commerce jest bardzo młody, sklepy na nim działające muszą włożyć dużo pracy w wypracowanie sobie marki. Aby to zrobić, należy dbać o Klientów wywiązując się z zobowiązań, budując jak najlepsze relacje. W tym celu figurujemy w serwisach opiniujących sklepy internetowe takich jak: „opineo.pl”, „ceneo.pl”. Obecność w tych serwisach umożliwia Klientowi rozliczenie nas z podejmowanych działań. Dotychczasowe opinie naszych Klientów świadczą o naszym zaangażowaniu i trosce o sprawne i uczciwe przeprowadzanie transakcji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Starowiejska 5/18 61-664 Poznań
Telefon: +48(061)8223128
Telefon 2: +48(061)8216200
Fax: +48601838041
E-mail: sklep@noteo.pl
Web: www.noteo.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)