Razem 31 110 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
irma Spring Notebook specjalizuje się wyłącznie w branży komputerów przenośnych. Prowadzimy sprzedaż notebooków i związanych z nimi akcesoriów.

Nie prowadzimy sprzedaży wszystkiego co jest związane z branżą komputerową. Nasza wąska specjalizacja pozwala na pełną i kompletną obsługę podmiotów gospodarczych czy klientów indywidualnych bez narażania się na zarzuty niewiedzy czy niekompetencji.

Naszym celem jest ugruntowanie swojej pozycji na rynku komputerowym. Chcemy by doceniano nas głownie za wysoki poziom obsługi, doświadczenie i doskonałą znajomość sprzedawanego towaru.

Naszym atutem jest wiedza zebrana przez lata pracy w firmach specjalizujących się w sprzedaży notebooków. Pozwala nam ona prowadzić szeroko rozumiane doradztwo w zakresie sprzedaży i eksploatacji komputerów przenośnych. Duża elastyczność i możliwość podejmowania szybkich decyzji pozwala szybko reagować na zmiany w tym niezwykle dynamicznym sektorze rynku.Pomożemy wybrać najlepszy, odpowiadający Państwa potrzebom notebook, zachowując przy tym duży obiektywizm, często łamiąc wyrobione przez reklamy stereotypy. Postaramy się też tłumaczyć wszelkie zjawiska charakteryzujące tą branżę.

Nasza oferta nigdy nie jest chwilowa - brak notebooków w tzw. "super promocyjnych cenach" (oferowanych przez hipermarkety zazwyczaj w kilku sztukach dla przyciągnięcia uwagi klienta) rekompensujemy przyszłym użytkownikom pomocą w wyborze notebooka, niskimi jak to tylko możliwe cenami, stałą dostępnością oferowanych notebooków a także pomocą już w trakcie ich używania.

W przypadku uszkodzenia sprzętu (co czasem się zdarza niezależnie od producenta czy marki) oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy w stałej ekspozycji wiele z oferowanych przez nas notebooków, akcesoriów, toreb itp. Zapewniamy szybką realizację zamówień tych notebooków, których aktualnie nie mamy w siedzibie firmy.

Zapraszamy do odwiedzania naszego biura sprzedaży we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62b lub na strony sklepu internetowego www.notebooki.wroc.pl.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Legnicka 62b 54-204 Wrocław
Telefon: +48071/3518044
Telefon 2: +48071/3516041
E-mail: biuro@springnotebook.pl
Web: www.springnotebook.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)