Razem 27 686 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
HMC Systemy Teleinformatyczne
Operator sklepu TechDepot.pl


TechDepot.pl to sklep internetowy prowadzony przez firmę HMC Systemy Teleinformatyczne.


Firma powstała w 1995 roku i od początku zajmowała się sprzedażą sprzętu telekomunikacyjnego, jego montażem i serwisem. Ciągły rozwój technologiczny i rosnący popyt na kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne zaowocował rozszerzeniem naszej oferty o sprzęt komputerowy i rozwiązania sieciowe.


Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia rzetelnej oferty przedstawianej klientom oraz czasu i jakości realizacji zamówień. Ciągle wzrastająca oferta urządzeń i rozwiązań wielu producentów nakłoniła nas do podjęcia decyzji o stworzeniu komfortowego serwisu pomocnego w podejmowaniu świadomych decyzji.

Dzięki pozycji jaką zdobyliśmy w ciągu wielu lat naszej działalności uzyskaliśmy poparcie na realizację tak ciekawego projektu w postaci dofinansowania ze Środków Unijnych.
Jesteśmy pewni, że to zintegrowane rozwiązanie łączące system zarządzania procesami sprzedaży z witryną internetową zadowoli Cię , skróci czas zakupów a zaoszczędzony czas i pieniądze pozwoli przeznaczyć na inne przyjemne cele.


Nasze założenia to maksymalnie wiele parametrów technicznych i zdjęć produktów, wyszukiwarek, narzędzi porównujących urządzenia a wszystko po to aby ułatwić Ci wybór i zakup. (Informacje)


Wypracowane warunki współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami sprzętu pozwalają nam na proponowanie najnowszych rozwiązań w możliwie najniższych cenach z krótkimi terminami realizacji zamówień. Gdy cena wydaje Ci się za wysoka masz możliwość zapytania o Twoją specjalną cenę, jeżeli będzie to możliwe z pewnością taką Ci zaproponujemy.


Specjalne funkcje i indywidualne ceny są dostępne po zalogowaniu w panelu Twoje Konto.

Zapraszamy zatem do rejestracji, zapoznania się z naszą ofertą i zakupów. Cały nasz zespół dołoży wszelkich starań aby obsługa była szybka i przyjemna a zamówione produkty docierały niezwłocznie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Budowlanych 47, 43-100 Tychy
Telefon: +48323262333
E-mail: info@techdepot.pl
Web: techdepot.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)