Razem 30 846 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
InselTravel.pl to doświadczony i kreatywny zespół osób, podróżników i pasjonatów podróży, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją, tak jak do każdego nowego projektu jakim się zajmujemy.

Celem naszej firmy jest umożliwienie Państwu podróżowania po całym globie, za pośrednictwem najtańszych, najpewniejszych i najlepszych biur podróży zarówno niemieckich jak i polskich. Rynek internetowych biur podróży w internecie wziąć się intensywnie rozwija i aby liczyć się w nim, należy ciągle modernizować swoje metody działania a także wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom – co staramy się robić z pełnym zaangażowaniem. Chcemy aby każdy klient był zadowolony ze swojego zakupu, spędził czas wypoczynku w miłej i spokojnej atmosferze, dlatego też w naszej ofercie znajduje się multum ofert dla każdego typu klienta.
Charakteryzuje nas przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, klient sam może wybrać kierunek swojej podróży, warunki oraz okres w jakim chciałby znaleźć się w miejscu swojego wypoczynku.

W ofercie posiadamy wycieczki zarówno autobusowe jak i samolotowe, sami osobiście jesteśmy zapalonymi podróżnikami, dlatego też wiemy w jaki sposób należy skonstruować ofertę aby Państwo byli z niej w pełni zadowoleni.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a www.facebook.pl/inseltravelpl , profil jest prowadzony i aktualizowany z dużą częstotliwością. O wszystkich nowych ofertach będziemy informować właśnie za pośrednictwem portali społecznościowych, jak i na stronie głównej naszego biura podróży.

Życzymy udanych zakupów i mile spędzonych wakacji !

Zespół InselTravel.pl
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Śląska 71, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon: +48957363677
Telefon 2: +48796225799
E-mail: kontakt@inseltravel.pl
Web: inseltravel.pl
Osoby kontaktowe
Godziny otwarcia
Poniedziałek10:00 - 15:00
Wtorek10:00 - 15:00
Środa10:00 - 15:00
Czwartek10:00 - 15:00
Piątek10:00 - 15:00
Sobota
Niedziela
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)