Razem 25 423 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep torby.biz powstał, abyś mógł zrobić wygodne zakupy w sklepie, którego magazyny są zawsze pełne, za cenę, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej.

Grupa ludzi z pasją pragnie zrobić wszystko, aby Twoje zakupy były korzystne i wygodne. Dlatego współpracujemy tylko z wybranymi producentami, którzy potrafią dostarczyć wysokiej jakości produkty, a w razie potrzeby szybko i skutecznie wykonać serwis.

Ścisła współpraca z renomowanymi dostawcami pozwala nam także zaoferować wyjątkowe ceny, a w przypadku zamówień hurtowych sprawnie przeprowadzić transakcję liczoną w tysiącach sztuk.

Dla zapewnienia wysokiego poziomu obsługi od zamówienia do dostawy, nasze wysyłki realizujemy wyłącznie firmą kurierską Siódemka. Klient ma możliwość śledzenia przesyłki. Kurier ma obowiązek trzykrotnie podjąć próbę dostarczenia paczki, a dla porównania Poczta pozostawia awizo już za pierwszym razem.

Aby Twoje zakupy byłu udane, osobiście testujemy i tworzymy opisy produktów, osobiście sprawdzamy ich wymiary, nie wierzymy reklamom, folderom i zapewnieniom producentów. Nam zależy na Twoim zadowoleniu , a nie na promowaniu konkretnych marek. Twoje zadowolenie jest naszym sukcesem.

Pragniemy, aby oferowane przez nas produkty miały możliwie najniższe ceny. Sprawdzaj nas i porównuj z innymi sklepami. Jesteśmy obecni we wszystkich wiodących porównywarkach cen, jak Ceneo, Skąpiec, Bazzar Interia. Jesteśmy obecni także na Allegro posiadając niezmiennie status SuperSprzedawcy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszej ceny na każdy produkt z uwagi na okresowe promocje u konkurencji, ale nadrabiamy jakością obsługi i terminami dostaw.

Działamy w oparciu i z poszanowaniem polskich przepisów dotyczących praw Konsumenta, zwłaszcza Ustawy z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów, co daje Konsumentom np. prawo do zwrotu towaru w terminie do 10 dni od chwili zakupu.

Chętnie i sprawnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 37-700 Przemyśl ul. 3-go Maja 22/2
Telefon: +48166709901
E-mail: sprzedaz@torby.biz
Web: www.torby.biz/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)