Razem 28 407 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od kilku lat, na rynku wrocławskim z powodzeniem zaczął funkcjonować system wynajmu przestrzeni w tzw. magazynach samoobsługowych. Self storage to obecnie popularna forma przechowywania różnorakich dóbr i materiałów. Firma Stokado z Wrocławia proponuje takie wygodne rozwiązania zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom. Udostępniamy powierzchnie do przechowywania w postaci odpowiednio do tego dostosowanych komórek oraz kontenerów zewnętrznych.
Magazyny samoobsługowe warunkują bezpieczne magazynowanie. Niewątpliwie daje to wielki komfort, ponieważ mamy gwarancje, że nasze sprzęty są odpowiednio przechowane, nie tylko przed kradzieżą, ale też przed niekorzystnymi warunkami tj. nadmierna wilgotność bądź brud. Te specyficzne mini przechowalnie idealnie sprawdzą się, w wypadku, gdy pomieszczenia mieszkalne czy biurowe uniemożliwiają magazynowanie sprzętów.
W magazynach self storage firmy Stokado, Użytkownicy wynajmują obiekt o ustalonej powierzchni, na dany okres. Tu ma możliwość magazynować zarówno artykuły użytku codziennego, sprzęt sezonowy, umeblowanie w czasie remontu, dokumenty archiwalne, nadwyżki zapasów i wiele innych. Stokado ręczy najlepszą ochronę tych obiektów. Dobrze jest skorzystać z takiej możliwości. Dla komfortu, dla bezpieczeństwa!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Wrocław
Adres siedziby: Opolska 178
Telefon: +48666030777
E-mail: info@stokado.pl
Web: stokado.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)