Razem 29 136 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Prowadzimy działalność związaną z rynkiem komputerowym od marca 1993 roku. W związku z profilem wykształcenia i zainteresowaniami zajmujemy się przede wszystkim sprzętem informatycznym i oprogramowaniem. Zajmujemy się wyszukaniem dla klienta najbardziej sensownych rozwiązań, dostawą sprzętu i jego poźniejszym serwisowaniem. Zawsze staramy się dobrać najbardziej optymalne konfiguracje.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

OFERUJEMY NASZĄ POMOC SERWISOWĄ ORAZ KONSULTINGOWĄ.
Realizujemy dostawy sprzętu komputerowego na terenie całej Polski.


Informacje zawarte w naszym serwisie internetowym są bardzo ogólne . Mamy nadzieję , że przybliżą Państwu w skrócie zakres naszej działalności. W ciągu naszej 14 letniej historii dużo się zmieniło ale nie nasze poważne traktowanie klientów. Naszym doświadczeniem służymy Państwu. Przy sprzedaży sprzętu komputerowego przede wszystkim stawiamy na jakość. Oczywiście nie oznacza to , że nasza oferta jest "droga". Jednakże nie sprzedajemy sprzętu który w naszej opinii jest awaryjny lub obarczony wadami producenta. Dobry zakup to nie znaczy drogi zakup a "okazje" z reguły są najdroższe.

Profil firmy ANKOM , usługi, towary, co robimy dla klientów :

Duża część naszych usług serwisu to przede wszystkim naprawy sprzętu drukującego. Są to zarówno drukarki jak i plotery. Od kilkunastu lat serwisujemy sprzęt Canon, EPSON, OKI, HP, SEIKO, Mannessmann, Mniejszą część stanowią naprawy komputerów stacjonarnych chyba ze względu na to , że tego typu naprawy są stosunkowo proste i jest bardzo duże zageszczenie firm świadczących takie usługi .

Posiadamy również autoryzacje wielu renomowanych producentów automatyki przemysłowej i maszyn sterowanych komputerowo.

Dosyć dużą część napraw zajmują komputery typu notebook i wszelki nietypowy sprzęt.. Nasze naprawy nie polegają na wymianie całych podzespołów jak np. płyta główna ale staramy się i to najczęściej z sukcesem naprawiać poprzez wymianę poszczególnych elementów. Dopiero w ostateczności wymieniamy całe komponenty. Jednak koszt naprawy płyty głównej notebooka wynosi u nas ok. 300zł więc nie opłaca się naprawiać starego i mało wartościowego sprzętu.

Prowadzimy serwis i sprzedaż komputerów notebook firmy ASUS, Aristo, Hewllet Packard HP, ACER, Fujitsu Siemens, Acer, Apple, ASUS, chiliGREEN,Fujitsu Siemens, HP - PCs i PDA, Notebooks, iPaqs,Lenovo, LG Notebooki, MSI Notebooki,SONY notebooki VAIO, Toshiba i inne.Wykonujemy instalacje sieci komputerowych począwszy od projektu do położenia okablowania, dostawy i konfiguracji serwerów i wdrożenia oprogramowania. W chwili obecnej najbardziej rozpowszechnione są serwery z oprogramowaniem Linux / Unix oraz Microsoft Server2003.

Dla wygody klienta i możliwości szybkiej reakcji i zarządzania preferowane przez nas sieci posiadają możliwość zdalnego zarządzania poprze bezpieczne połączenia zdalne. Firmy , które zleciły nam opiekę serwisową maja zagwarantowaną obsługę w ciągu dosłownie kilkunastu minut od momentu np. potrzeby zainstalowania na jakimś komputerze w sieci dodatkowego oprogramowania czy usunięcia błędu oprogramowania. Odpadają koszty dojazdu oraz czas na to stracony. Jest to świetne rozwiązanie np. bazując na systemie MS Windows 2003. I nie jest bardzo drogie. Konieczne jest wyłącznie posiadanie stałego łącza do Internetu gdyż łącza telefoniczne są zbyt wolne i niewygodne.Profil dostaw sprzętu i oprogramowania

Zakres oferowanego przez nas sprzętu obejmuje ok. wiele tysięcy pozycji i kilkuset dostawców. Ponieważ nie mamy osoby , która zajmuje się sprzedażą poprzez e-sklep więc nasza oferta na stronach www jest często nieaktualna. Być może to się zmieni i rozważamy taki kierunek gdyż jest to chyba poza sklepami wielko-powierzchniowymi najdynamiczniej rozwijająca się forma sprzedaży. Jednak ceny w supermarketach poza tymi kilkoma pozycjami z gazetek reklamowych są drastycznie wysokie.

Nasi klienci to z reguły osoby dobrze zorientowane w cenach i swoich potrzebach. Nie należą do nich "zbieracze cenników" . Jest to osobna grupa . Do nas też trafiają takie osoby np. z zapytaniem o notebooka i wchodząc już prawie wychodzą. Nie rozumiem jak można kupić coś dobrego nie poświęcając chociaż 5 minut na rozmowę ze sprzedawcą ... Takich klientów nie potrafimy obsłużyć.

Sprzęt który dostarczamy jest z reguły dostępny następnego dnia od zamówienia. Dostawa towaru z innych magazynów to zaledwie kilkanaście godzin. W ciągłej sprzedaży jest większość materiałów eksploatacyjnych.

Wszelkiego typu zapytania prosimy zadawać poprzez email lub telefonicznie. Dane kontaktowe : ANKOM Kontakty i dane adresowe

Na każde zapytanie odpowiadamy z reguły tego samego dnia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 50-319 Wrocław , ulica Bolesława Prusa 16
Telefon: +4871344-29-40
Telefon 2: +48698638208
E-mail: biuro@ankom.pl
Web: www.ankom.pl/
E-shop: ankom-pclweb.systemb2b.com/Nav/fmain.aspx
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)