Razem 29 619 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Pragniemy Państwu zaprezentować nowe spojrzenie na ogród zimowy.

Nasze rozwiązania technologiczne spowodowały, że nie muszą Państwo patrzeć na ogród zimowy jak na luksusowy dodatek dostępny dla nielicznych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie, które łączy niską cenę z funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Nasz sekret polega na połączeniu najnowszej technologii PVC, jako ścian nośnych oraz konstrukcji aluminiowo – poliwęglanowej, jako zadaszenia. Dzięki scaleniu tych dwóch koncepcji, jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje, którym nie są w stanie dorównać inne produkty wykonane w jednej technologii.

Główne zalety zastosowania systemowego PVC w budowie ścian ogrodu: – kolory drewnopodobne z fakturą drewna; – bardzo wysoka izolacja termiczna i dźwiękowa; – możliwość instalacji wszelkiego rodzaju okien oraz drzwi bez utraty estetyki konstrukcji.

Dla klientów, którzy preferują konwencjonalne rozwiązanie, proponujemy konstrukcję z dachem szklanym. Ścianki jak w przypadku poprzedniej konstrukcji wykonane są z profili PVC. Systemowa konstrukcja nośna dachu pozwala na wykorzystanie szkła, jako wypełnienia dachowego. Masywna konstrukcja dachu daje dodatkowe wygłuszenie wnętrza ogrodu zimowego.

A przede wszystkim cena… Sprawdźcie Państwo! Oferujemy darmową pomoc w pomiarach oraz stworzeniu projektu Państwa marzeń. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Głogów
Adres siedziby: Mickiewicza 65c 67-200 Glogow
Telefon: +48768340605
E-mail: biuro@wintergardens.pl
Web: winter-gardens.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Rok założenia, tradycja: 1998
  • Firma ma 16 pracowników
  • Nasza firma powstała w 1996 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą okien drewnianych oraz w systemach PVC i aluminiowych. Z początkiem 2000 roku stanęliśmy przed wyzwaniem, jakim było zaprojektowanie estetycznej i taniej konstrukcji, która miała stanowić przeszklone przejście między dwoma obiektami. Korzystając z wiedzy, jaką zdobyliśmy w branży okiennej, stworzyliśmy rozwiązanie, które spotkało się z wielką satysfakcją klienta. Zachęceni sukcesem rozpoczęliśmy pracę nad ulepszeniem koncepc
Zdjęcia i fotografie
Stolar - 1Stolar - 2Stolar - 3Stolar - 4Stolar - 5Stolar - 6Stolar - 7Stolar - 8
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
Ogródy zimowe, Okna, Drzwi, Rolety
Sprzedaż, dystrybucja towarów:
Ogródy zimowe, Okna, Drzwi, Rolety
Oferta usług:
Transport, Montaż, Wycena
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)