Razem 29 212 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sigma Computers to marka dobrze znana w krakowskim środowisku akademickim. Produkowane przez naszą firmę komputery łączą wysoką jakość i nowoczesność z przystępną ceną. Do montażu wykorzystywane są najwyższej klasy komponenty. Każdy klient ma do wyboru standardowe lub zaprojektowane zgodnie z wymaganiami konfiguracje.

Sam produkt to nie wszystko. Istotnym elementem kompletnego rozwiązania, gotowego do użytku, są także związane z produktami usługi. Aby zapewnić kompleksowe rozwiązania, mogące zaspokoić potrzeby klientów oferujemy usługi w zakresie:

* doradztwo i projektowanie rozwiązań z zakresu systemów informatycznych (projekty przygotowane we współpracy z Intel Network Design Center),
* instalacja sieci komputerowych i okablowania,
* instalacja sieci zasilających,
* instalacja łączy telefonicznych,
* systemy telewizji przemysłowej,
* systemy alarmowe,
* instalacja komputerów i oprogramowania,
* instalacja i obsługa serwerów i centrów danych,
* projektowanie i uruchamianie systemów zasilania awaryjnego,
* instalacja połączeń WAN i systemów wirtualnych sieci prywatnych (VPN),
* serwis sprzętu on-site (również na rozszerzonych zasadach),
* wdrożenia sprzętu i oprogramowania,
* szkolenia,
* outsourcing usług z zakresu IT.Na wysoką jakość i nowoczesność oferowanych rozwiązań wpływa stałe doskonalenie wiedzy i umiejętności (szkolenia pracowników, doświadczenie zdobywane przy realizacji nietypowych projektów), współpraca z renomowanymi producentami (m.in. umowy z firmami: APC, Intel, Sun Microsystems, uczestnictwo w programach partnerskich producentów: Abit, Insert, LG Electronics, Xerox), dostęp do specjalistycznych informacji (dedykowane dla partnerów serwisy informacyjne) i nowych produktów (jeszcze przed wprowadzeniem ich na rynek).

Nasi przeszkoleni certyfikowani konsultanci i specjaliści zaprojektują oraz wdrożą rozwiązanie, które spełni Państwa oczekiwania, będzie efektywne i nie drogie. Pozwoli to pracownikom firmy wykorzystać czas na aktywne działanie, co przyczyni się do podniesienia pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i e-biznesowe pozwalają obniżać koszty, pozyskiwać nowych klientów, usprawniać działalność przyspieszając komunikację i realizację zadań oraz efektywnie przetwarzać informacje.

Zakres działalności firmy Apollo określa misja przedsiębiorstwa:

"Dostarczamy najwyższej jakości nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Naszych Klientów, pozwalające im wykorzystać możliwości, które stwarza Era Informacji."
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Budryka 7 30-072 Kraków
Telefon: +4812626-82-6038
Telefon 2: +4812626-82-6027
E-mail: store@apollo.pl
Web: www.apollo.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)