Razem 27 197 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Studio Usług Komputerowych BEASOFT jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą od 1999 roku, która zajmuje się informatyczną obsługą małych i średnich firm oraz klientów prywatnych.
Najważniejszy cel jaki sobie stawiamy jest pełna satysfakcja i zadowolenie Klienta z naszych usług. Aby sprostać temu zadaniu, traktujemy każdego z naszych Klientów indywidualnie, dopasowując rozwiązania wdrażane w jego firmie do jego potrzeb i możliwości finansowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.
Serwis komputerowy
Na życzenie Państwa podejmiemy się opieki nad sprzętem komputerowym i peryferiami obecnymi w Waszej firmie lub domu. Oznacza to zarówno szybkie reakcje w razie awarii, jak i możliwość zapobiegnięcia im oraz zabezpieczenia danych.
Projektowanie i tworzenie sieci komputerowych
Projektujemy, analizujemy i tworzymy sieci komputerowe. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zlecenie, dla którego będą istniały możliwości techniczne.
Projektowanie systemów informatycznych
Jesteśmy w stanie przeprowadzić analizę systemu informatycznego funkcjonującego w Państwa firmie oraz zaprojektować w razie potrzeby zmiany mające na celu poprawę obecnie funkcjonującego systemu.
Internet
Projektujemy, tworzymy i aktualizujemy witryny WWW. Rejestrujemy domeny internetowe, oferujemy konta e-mail oraz serwery wirtualne.
Bankowość elektroniczna
Zajmujemy się instalacją i obsługą serwisową programów (systemów) bankowości elektronicznej typu home-banking (office-banking) takich jak: VideoTel, MultiCash.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 14-100 Ostróda skrytka pocztowa 28
Telefon: +48606740740
Telefon 2: +48896422144
E-mail: info@beasoft.pl
Web: www.beasoft.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)