Razem 25 609 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Carpe Diem, to restauracja, której mocnym punktem jest lokalizacja. Znajduje się ona bowiem na Śląsku i jest uznawana za jedną z najlepszych restauracji w tym regionie. Jej renoma sięga nie tylko Mysłowic, w której lokal się znajduje, ale swoją sławę rozsiewa także w pobliskich miejscowościach. Restaurację chętnie odwiedzają mieszkańcy Katowic, Imielina, Jaworzna czy Tych i Sosnowca.
Jest to klimatyczne miejsce, w którym można spokojnie zjeść obiad czy kolację, rozkoszować się zielenią na tarasie restauracji i poczuć prawdziwą ochotę, by „Chwytać Dzień”. Motto restauracji jest bardzo wyraźnie widoczne w działaniach właścicieli, którzy każdego dnia starają się by stanowiła ona idealny przystanek dla odwiedzających Śląsk.
Restauracja Carpe Diem organizuje również przyjęcia okolicznościowe, a słynie szczególnie wesel. Organizowane w śląskiej restauracji przyjęcia zachwycają swoim klimatem, atmosferą czy aranżacją wnętrza lokalu. Wesela w restauracji Carpe Diem cieszą się ogromną popularnością także wśród mieszkańców Katowic, Imielina czy Sosnowca. Ten wspaniały dzień jest planowany przez obsługę restauracji na wiele dni przed, a zaangażowanie pracowników sprawia, że wesele w Carpe Diem jest przeżyciem, którego nigdy nie można zapomnieć.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Ziętka 52a, 44-400 Mysłowice
Telefon: +48322234211
E-mail: info@restauracja-carpediem.pl
Web: www.restauracja-carpediem.pl/
Zdjęcia i fotografie
Restauracja Carpe Diem - 1Restauracja Carpe Diem - 2Restauracja Carpe Diem - 3Restauracja Carpe Diem - 4
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)