Razem 29 424 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep internetowy imindesign oferuje swoim klientom nieustannie poszerzającą się gamę wszelkiego rodzaju nowoczesnego oświetlenia, które zachwyca swoją formą, dekoracyjnym charakterem a przy tym nie rezygnuje z funkcjonalności. Pracownicy sklepu raz po raz obmyślają nowe projekty lamp, które przestają być jedynie koniecznością w każdym domu, a stają się dekoracją otoczenia.
Pośród produktów dostępnych w sklepie internetowym imindesign z łatwością można znaleźć wiszące lampy do kuchni, lampy do salonu jak i do sypialni. Każde wnętrze w Twoim domu może stać się unikatowe dzięki lampom pochodzącym od imindesign.
Kreator online, który producent uruchomił na stronie www sklepu internetowego, daje Klientom większe możliwości – samodzielnie mogą oni zaprojektować lampę, która będzie niepowtarzalna i niemożliwa do znalezienia w każdym innym sklepie stacjonarnym,
To, czym wyrożnia się sklep internetowy imindesgin to przede wszystkim nowatorskie lampy loft, które stanowią mocny punkt asortymentu sklepu. Oprócz tego uwagę Klientów przykuwają dekoracyjne żarówki, które są jeszcze rzadko spotykane na półkach zwykłych sklepów, czy kolorowe okablowanie, które sprawia, że zwykła lampa w prosty sposób staje się nowoczesna. Poprzez kolorowe kable w tekstylnym oplocie imindesign buduje nowe postrzeganie oświetlenia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Grabówki 21, 32-020 Wieliczka
Telefon: +48881290920
Telefon 2: +48535635739
E-mail: imin@imindesign.pl
Web: www.sklep.imindesign.pl/
Zdjęcia i fotografie
Imindesign - 1Imindesign - 2Imindesign - 3Imindesign - 4Imindesign - 5Imindesign - 6Imindesign - 7Imindesign - 8
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)